Avast! Internet Security 1PC/1rok

72,00 zł

Avast! To dobrze znane i chętnie stosowane oprogramowanie antywirusowe. Największą popularnością cieszy się bez wątpienia jego darmowa, podstawowa wersja. W swojej ofercie producent posiada również płatne pakiety rozszerzone, stworzone z myślą o bardziej wymagających użytkownikach, którzy potrzebują pełniejszej ochrony.

typ licencji
Ilość stanowisk
Okres licencjonowania

Ilość
Produkt dostępny
Wysyłka elektroniczna na e-mail!

Firma Avast Software powstała w 1991 roku w Czechach, ale pierwszy typ oprogramowania pojawił się już 3 lata wcześniej. Obecnie 4 wersje programu są dostępne w kilkudziesięciu językach i ponad 180 krajach świata. Niezaprzeczalnymi zaletami Avasta jest to, że nie obciąża i nie obniża ogólnej wydajności systemu, a jednocześnie gwarantuje bardzo wysoką efektywność w wykrywaniu i zwalczaniu wirusów, koni trojańskich, robaków i innych zagrożeń. Jest kompatybilny z przeważającą większością programów pocztowych, obsługuje archiwa i pliki skompresowane. Analizuje zawartość kodu stron internetowych, połączenia P2P oraz komunikatorów, skanuje dyski i pamięć operacyjną.

Wersja Avast! Internet Security posiada ponadto specjalną osłonę systemu plików, czyli element AutoSandbox, zwany potocznie „piaskownicą”. Taka funkcja pozwala programowi monitorować podejrzane, potencjalnie niebezpieczne dane w izolowanej przestrzeni, przy jednoczesnym zabezpieczeniu pozostałej zawartości komputera. Mechanizm działa na zasadzie filtracji. Pobrane z sieci programy i pliki najpierw trafiają do wzmiankowanej piaskownicy i tam są uruchamiane. Jeśli okaże się, że nie stwarzają zagrożenia, to możliwe będzie ich włączenie w normalnym trybie.

W opcjach programu znajdziemy dodatkowo specjalną przeglądarkę SafeZone, która pozwala na bezpieczne, chronione, odizolowane logowanie się do elektronicznych systemów bankowych.

Poza tym Avast! Internet Security został wyposażony we wtyczkę WebRep, która działa przy przeglądarkach internetowych i umożliwia przeglądanie ocen poszczególnych witryn internetowych. Ciekawymi dodatkami są też funkcje sprawdzania aktualności zainstalowanych programów, technologia skanowania inteligentnego, generowania silnych haseł, zdalnego sterowania urządzeniem, bezpiecznego DNS, bezpiecznej sieci domowej i bezpiecznego HTTPS.

Licencje ESD

ESD, czyli Electronic Software Distribution to elektroniczne licencje, które są legalnymi w pełni wartościowymi produktami. Jedyną różnicą między licencją elektroniczną a tradycyjną jest to, że nie wysyła się pudełka z programem, ale poprzez wiadomość e-mail dostarcza kod aktywacyjny wraz ze specjalnym linkiem do pobrania antywirusa ze strony producenta.
Licencje ESD dostarczane są błyskawicznie na adres mailowy kupującego przez co nie musimy czekać kilka dni na dostarczenie towaru!
Dla potwierdzenia zakupu licencji każdy z kupujących otrzymuje Fakturę zakupu !

Pomoc techniczna dla produktów AVAST

Przed skontaktowaniem się z nami w sprawie problemu, przeszukaj pomoc techniczną na stronie producenta oprogramowania !

81 Przedmioty