Norton Security Deluxe

99,00 zł

Norton Security to sztandarowy produkt firmy Symantec w dziedzinie bezpieczeństwa komputerowego. Jest to pełny pakiet ochronny składający się z antywirusa, zapory sieciowej, modułu chroniącego przed nowymi zagrożeniami, ochrony rodzicielskiej, filtra antyspamowego, a także monitora wydajności. Pakiet jest jednym z najpopularniejszych tego typu produktów na świecie.

typ licencji
Ilość stanowisk
Okres licencjonowania

Ilość
Produkt dostępny!
Wysyłka elektroniczna na e-mail!

Użytkownicy, którzy korzystają z bezpłatnych albo niesprawdzonych, mało skutecznych rozwiązań antywirusowych, nie zdają sobie sprawy, na jakie niebezpieczeństwo narażają swoje urządzenie ani jak szybko może dojść do infekcji. Cyberprzestępcy nie próżnują i ciągle opracowują coraz to nowe, bardziej zaawansowane metody oraz narzędzia do bezprawnego pozyskiwania danych. Słabsze, mniej rozbudowane programy nie pozwalają skutecznie zwalczać nowych, nieustannie pojawiających się zagrożeń.

Norton Security oferuje swoim użytkownikom takie funkcje. Gdy złośliwe ataki przybierają na mocy, program amerykańskiego producenta staje się odpowiedzią na zagrożenia. Działa jeszcze wydajniej i jeszcze lepiej chroni przed wirusami. Nad jakością programu czuwa wykwalifikowany zespół specjalistów, który ciągle pracuje nad monitorowaniem i analizowaniem pojawiających się niebezpieczeństw, kreując innowacyjne metody służące ochronie urządzeń.

Połączenie specjalistycznej wiedzy i zaangażowania pozwala zaproponować odbiorcom najlepsze rozwiązania i pokonywać konkurencję w licznych testach antywirusów. Norton Security był wielokrotnie nagradzany i zdobywał rozmaite wyróżnienia w rankingach przeprowadzanych przez specjalistyczne magazyny zajmujące się tematyką zabezpieczeń internetowych. Co więcej, o jakości produktu świadczy również gwarancja, jakiej udziela firma. Jeśli program i usługi specjalisty indywidualnie wspierającego użytkownika nie sprawdzą się, wówczas może on liczyć na zwrot kosztów od producenta.

Program oferuje ochronę przed niebezpiecznym oprogramowaniem typu spyware oraz innymi zagrożeniami czyhającymi w sieci. Ponadto antywirus dba o tożsamość użytkownika, także wtedy, gdy dokonuje on przelewów online oraz innych transakcji internetowych. W najwyższym wariancie posiada rozbudowany zestaw bezpieczeństwa rodzinnego.

Licencje ESD

ESD, czyli Electronic Software Distribution to elektroniczne licencje, które są legalnymi w pełni wartościowymi produktami. Jedyną różnicą między licencją elektroniczną a tradycyjną jest to, że nie wysyła się pudełka z programem, ale poprzez wiadomość e-mail dostarcza kod aktywacyjny wraz ze specjalnym linkiem do pobrania antywirusa ze strony producenta.
Licencje ESD dostarczane są błyskawicznie na adres mailowy kupującego przez co nie musimy czekać kilka dni na dostarczenie towaru!
Dla potwierdzenia zakupu licencji każdy z kupujących otrzymuje Fakturę zakupu !

Pomoc techniczna dla produktów Norton

Przed skontaktowaniem się z nami w sprawie problemu, przeszukaj pomoc techniczną na stronie producenta oprogramowania !

96 Przedmioty