Filtruj według

Categories
Categories
typ licencji
typ licencji
Ilość stanowisk
Ilość stanowisk
Okres licencjonowania
Okres licencjonowania

KASPERSKY

teamnet-antywirusy_07.png

kaspersky-av.png

od 34,00 zł

kaspersky-is.png

od 73,00 

kaspersky-ts.png

od 95,00 zł

ZOBACZ ZOBACZ ZOBACZ
Podstawowa ochrona antywirusowa
Skanowanie i usuwanie wirusów w czasie rzeczywistym
Ochrona systemu i urządzenia
Ochrona całego Twojego komputera przed nieznanymi programami
Antiphishing
Zabezpieczy Twoją tożsamość w sieci
Blokada hakerów
Ochrona przed atakami hakerów
Technologia Bezpieczne pieniądze
Ochrona e-bankowości
Kontrola rodzicielska
Zabezpiecz dzieci przed korzystaniem z niepożądanych stron
Menedżer haseł
Ochrona Twoich zapisanych haseł
Backup – kopia zapasowa
Tworzenie kopii zapasowej przed utratą ważnych danych
Kaspersky Lab, największa na świecie prywatna firma działająca w branży cyberbezpieczeństwa, dostarcza swoim klientom rozbudowane portfolio produktów. Programy antywirusowe Kaspersky chronią zarówno użytkowników domowych, małe i średnie firmy, jak i wielkie korporacje przed wieloma rodzajami zagrożeń w sieci.

Cenione antywirusy Kaspersky Lab, to wygodne narzędzia, pozwalające na sprawowanie kontroli nad potencjalnymi zagrożeniami i zarządzanie bezpieczeństwem IT. Nieustanny rozwój oferowanych technologii, specjalistyczna wiedza w zakresie bezpieczeństwa oraz współpraca z międzynarodowymi organizacjami sprawiają, że produkty firmy pomagają ich użytkownikom w pełni uchronić się przed wszelkimi cyberzagrożeniami.

Kaspersky LAB - antywirusy z tradycją

Historia firmy, założonej w Rosji przez Jewgienija Kasperskiego, sięga 1997 roku. Globalna marka, świętująca niedawno dwudziestolecie swojej działalności, obecna jest w 200 państwach i zatrudnia ponad 3900 wykwalifikowanych specjalistów, zajmujących się tworzeniem oprogramowania antywirusowego. Zgodnie z szacunkami, liczba użytkowników produktów Kaspersky Lab, oscyluje około 400 milionów.

Popularne na całym świecie programy antywirusowe Kaspersky Lab, były wielokrotnie testowane i wyróżniane przez liczne laboratoria. W niezależnych badaniach, zdobywały wysokie pozycje w globalnych zestawieniach rozwiązań dedykowanych dla cyberbezpieczeństwa. Między innymi, firma ta poszczycić się może trzecią pozycją na rynku produktów dla indywidualnych użytkowników.

Kompleksowa ochrona komputera przed wirusami

W ofercie Kaspersky Lab, znaleźć można szereg produktów, oferujących automatyczną ochronę w czasie rzeczywistym przed szeregiem zaawansowanych i ciągle ewoluujących cyberzagrożeń. Bogate portfolio produktów, obejmuje kompleksowo działające rozwiązania, zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa i mniejsze ryzyko zawirusowania urządzeń.

Licencja Kaspersky to pełna ochrona przed rozmaitymi typami zagrożeń – wirusami, szpiegowaniem i innym złośliwym oprogramowaniem. Rozbudowane pakiety, wyposażone zostały w funkcje ochrony zakupów, ochrony rodzicielskiej, skrzynek pocztowych, tworzenia kopii zapasowych przed utratą ważnych danych.

Produkty Kaspersky Lab dostępne w sklepie Teamnet-Software

W sklepie Teamnet-Software, będącym oficjalnym partnerem wiodących producentów oprogramowania, zgromadziliśmy flagowe rozwiązania Kaspersky Lab – Kaspersky Anti-Virus (cena od 46,60 zł), Kaspersky Internet Security (cena od 82,40 zł) oraz Kaspersky Total Security (cena o 109 zł). Z nami szybko i wygodnie kupisz lub odnowisz licencję Kaspersky!

KASPERSKY

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry