Filtruj według

Categories
Categories
Ilość stanowisk
Ilość stanowisk
Okres licencjonowania
Okres licencjonowania

AVAST

avast-logo.png

avast-is.png

od 72,00 zł

avast-premier.png

od 103,00 zł

ZOBACZ ZOBACZ
AntivirusPodstawowa ochrona antywirusowa.
Optymalizacja systemu  Przyśpiesza działania i start systemu operacyjnego
Ochrona przed hakerami  Skuteczna ochrona przed atakami hakerów
FirewallZabezpiecz swój komputer przed atakami hakerów
Ochrona Antyspamowa  Odrzucanie Spamu docierającego do Twojego komputera.
AccessAnywhere  Dostęp do komputera przez internet
Blokada wyłudzających danych  Program blokuje próby wyłudzenia Twoich danych tj. hasła, dane osobowe itp.
Czy wiesz, że dostęp do danych zgromadzonych na komputerze, tablecie lub w smartfonie, może zostać zablokowany przez hakerów? Jeśli chcesz odpowiednio zabezpieczyć sprzęt przed taką ewentualnością, zadbaj o wysokiej jakości oprogramowanie antywirusowe. Avast, produkowany od 1988 roku, strzeże urządzeń aż w 186 krajach.

Dołącz do milionów zadowolonych użytkowników. U nas kupisz wersje dopasowane do Twoich potrzeb i posiadanego sprzętu. Za pomocą jednego kliknięcia możesz zyskać skuteczną ochronę przed wirusami, hakerami oraz oprogramowaniem szpiegującym.

Avast AntiVirus

Chcąc zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa komputera, w rozsądnej cenie, idealnym rozwiązaniem jest antywirus Avast. To program, który skutecznie ochroni urządzenia stacjonarne, laptopy, a także smartfony i tablety. Jego efektywność oparta jest na wieloletnim doświadczeniu producentów, a także ciągłym monitoringu baz nowych wirusów.

Program polecany jest przede wszystkim osobom, które aktywnie korzystają z internetu. Jeśli obsługujesz konto bankowe online, korzystasz z poczty elektronicznej, czy przeglądasz serwisy www, zadbaj o wysokiej jakości ochronę swoich urządzeń. Avast to połączenie efektywnego zabezpieczenia oraz atrakcyjnej ceny.

Avast Internet Security

W naszej ofercie znajdziesz oprogramowanie dostosowane do Twoich potrzeb. Avast Internet Security jest kompleksowym rozwiązaniem, dedykowanym wszystkim internautom. Zabezpiecza sprzęt nie tylko przed typowymi wirusami, ale także oprogramowaniem szpiegującym czy ransomware, które blokuje dostęp do plików na Twoim komputerze.

Avast, w proponowanej wersji, zapewnia także ochronę prywatności. Nie zawsze zdajemy sobie sprawę, iż surfując w sieci, jesteśmy narażeni na możliwość uzyskania dostępu przez osoby nieuprawnione do naszych haseł i loginów. Funkcja Passwords, jaką posiada Internet Security, to skuteczna ochrona wszystkich posiadanych przez Ciebie kont, za pomocą jednego hasła. Skorzystaj z tej propozycji, a będziesz logował się bezpiecznie w każdym miejscu w internecie.

Avast Premier

Avast Premier to produkt dedykowany użytkownikom poszukującym najwyższej jakości zabezpieczenia swoich urządzeń. Ma funkcję pozwalającą na skuteczną ochronę kamery internetowej przed niepowołanym dostępem. Możesz zapomnieć o zaklejaniu obiektywu kamery w laptopie, wystarczy zainstalować oprogramowanie Avast w wersji Premier. Jeśli nie zawsze dbasz o aktualizację systemu operacyjnego czy aplikacji, z których korzystasz, powierz to zadanie programowi antywirusowemu. Avast, bez ingerencji użytkownika, zadba o aktualność oprogramowania, chroniąc przed hakerami, którzy najczęściej wykorzystują zidentyfikowane luki w zabezpieczeniach.

Jeśli chcesz zmaksymalizować ochronę swoich danych, wykorzystaj opcję, jaką jest niszczarka danych. Pozwala skutecznie wyczyścić wszystkie pliki zgromadzone na dysku twardym, dzięki czemu nawet w przypadku pożyczenia komuś komputera lub jego sprzedaży, nikt nie będzie miał dostępu do Twoich poufnych dokumentów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową charakterystyką oprogramowania antywirusowego Avast, zalety którego poznacie od razu po jego instalacji. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu, pomożemy w wyborze odpowiedniej wersji, a także poinformujemy o zasadach licencjonowania.

AVAST

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry