Filtruj według

Categories
Categories
Ilość stanowisk
Ilość stanowisk
Okres licencjonowania
Okres licencjonowania

AVAST

avast-logo.png

avast-is.png

od 72,00 zł

avast-premier.png

od 103,00 zł

ZOBACZ ZOBACZ
AntivirusPodstawowa ochrona antywirusowa.
Optymalizacja systemu  Przyśpiesza działania i start systemu operacyjnego
Ochrona przed hakerami  Skuteczna ochrona przed atakami hakerów
FirewallZabezpiecz swój komputer przed atakami hakerów
Ochrona Antyspamowa  Odrzucanie Spamu docierającego do Twojego komputera.
AccessAnywhere  Dostęp do komputera przez internet
Blokada wyłudzających danych  Program blokuje próby wyłudzenia Twoich danych tj. hasła, dane osobowe itp.
Avast Antivirus to znany i ceniony produkt od producenta oprogramowania antywirusowego, marki Avast Software. Czeskie przedsiębiorstwo, mające swoją siedzibę w Pradze, już od 1988 roku dostarcza rozwiązania dostępne w 43 wersjach językowych w 186 krajach. Z antywirusów Avast korzysta ponad 400 milionów użytkowników na całym świecie.

Misją firmy Avast Software, jest dostarczanie rozwiązań, mających zapewnić bezpieczeństwo i prywatność każdemu – bez względu na to, kim jest, gdzie aktualne się znajduje i w jaki sposób łączy się z internetem. Najpopularniejszym produktem marki, jest darmowa wersja do niekomercyjnego użytku osobistego. W swoim portfolio, producent posiada także płatne pakiety rozszerzone, gwarantujące pełniejszą ochronę.

Avast do domu - zamiana na Avast Intrernet Security

Flagowymi produktami, wśród antywirusów Avast, obok wspomnianej już bezpłatnej wersji, są Avast Internet Security oraz Avast Premier. Pierwszy z programów, ceniony jest z uwagi na bardzo wysoką skuteczność w wykrywaniu i eliminowaniu wszelkiego rodzaju wirusów i innych zagrożeń. Jak przyznają producenci oprogramowania, w miesiącu zapobiega ono aż 2 miliardom ataków!

Oprócz tego, dostępny w naszej ofercie Avast Internet Security wyposażony został dodatkowo o specjalną osłonę systemu plików (Auto Sandbox), umożliwiającą monitorowanie i izolowanie potencjalnie niebezpiecznych danych. Wśród opcji programu znaleźć można również dedykowaną przeglądarkę SafeZone, zapewniającą bezpieczne logowanie podczas transakcji bankowych.

Avast dla biznesu - zamiana na Avast Premier

Avast Premier to najpełniejsza wersja oprogramowania czeskiej firmy. Szeroki zakres technologii, jakie wykorzystano w tym programie antywirusowym Avast, mają na celu ochrony urządzenia przed wszelkimi rodzajami zagrożeń. Poza antywirusowym silnikiem w chmurze, filtrem antyspamowym i zaporą sieciową, program oferuje wspomnianą już osłonę SandBox i przeglądarkę SafeZone.

Na uwagę klientów, zainteresowanych zakupem programu Avast, jest ochrona kamer internetowych przed szpiegowaniem (funkcja Webcam Shield) oraz ochrona przed oprogramowaniem ransomware, wykorzystywanym przez cyberprzestępców do wyłudzania okupu. Uzupełnieniem pakietu jest ulepszony komponent zabezpieczania sieci domowej, routera i innych urządzeń korzystających z Wi-Fi.

Kup licencję oprogramowania Avast w sklepie Teamnet-Software

Chcesz kupić licencję na program antywirusowy Avast, jednej z największych firm na świecie, specjalizujących się w zabezpieczeniach? W sklepie Teamnet-Software, jako oficjalny partner wiodących producentów oprogramowania, oferujemy licencje Avast Internet Security (cena od 69,99 zł) oraz licencję Avast Premier (cena od 79,99 zł).

AVAST

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry