Filtruj według

Categories
Categories
typ licencji
typ licencji
Ilość stanowisk
Ilość stanowisk
Okres licencjonowania
Okres licencjonowania

F-SECURE

teamnet-antywirusy_26.png

f-secure-aw1.png

od 85.00zł

fsecure-aw.png

od 179.00zł

f-secure-safe.png

od 110.00zł

ZOBACZ ZOBACZ ZOBACZ
Podstawowa ochrona antywirusowa
Skanowanie i usuwanie wirusów
Ochrona systemu i urządzenia
Ochrona całego Twojego komputera
Ochrona przed hakerami Zabezpieczy Twój sprzęt i dane przed atakami hakerów
Ochrona Twojej prywatności Ochrona Twoich danych oraz zapisanych haseł
Usunie nowe wirusy Ochrona urządzenia przed NOWYMI wirusami
Ochrona bankowości internetowej
Zabezpieczy Twoje pieniądze przed kradzieżą
Ochrona wszystkich urządzeń
Zabezpieczy Twoje wszystkie urządzenia w ramach jednej usługi
Zabezpieczanie Tabletów, smartfonów
Ochrona Twojego telefonu lub tabletaPakiet zabezpieczający F-Secure został stworzony z myślą o ochronie urządzenia w trakcie zastosowań domowych i podczas pracy w małych firmach. Ta automatyczna obrona przed wirusami, złośliwymi oprogramowaniami i innymi zagrożeniami w internecie pozwoli Ci skutecznie zabezpieczyć swoje dane, zachowane w urządzeniu, którego używasz.

Ochrona przeglądania, zawarta w dowolnym programie antywirusowym F-Secure pozwala Ci na swobodne i bezinwazyjne korzystanie z Internetu. Wybierz F-Secure Anti-Virus, F-Secure Internet Security lub F-Secure SAFE, oferowane przez Teamnet-Software i czerp jak najwięcej korzyści z tych szybkich i skutecznych zabezpieczeń.

Chroń swoje urządzenie z F-Secure Anti-Virus

Technologia automatycznych aktualizacji oraz system DeepGuard zawarte w F-Secure Anti-Virus zapewniają skuteczną ochronę przez stale pojawiającymi się zagrożeniami. Oferowany przez Teamnet-Software program antywirusowy stanowi skuteczną barierę przed m.in.: wirusami, programami szpiegowskimi oraz zainfekowanymi załącznikami.

Jednym z kluczowych elementów w F-Secure Anti-Virus jest również integracja z zewnętrzną chmurą, gdzie analizie poddawane są podejrzane pliki. Co więcej, program antywirusowy chroni prywatność użytkowników, wykrywając oprogramowania śledzące zwyczaje internautów. Zaopatrz się w F-Secure Anti-Virus i ochroń swoją prywatność.

Zadbaj o swoją bankowość elektroniczną z F-Secure Internet Security

W pakiecie F-Secure Internet Security zawartych jest wiele modułów, takich jak: antywirusy, antyspyware, zapora siecowa firewall, zabezpieczenia antyphishingowe, a także filtr antyspamowy. W produkcie oferowanym przez sklep Teamnet-Software nie zabrakło również modułów kontroli aplikacji oraz kontroli rodzicielskiej.

Pakiet F-Secure Internet Security zapewnia nie tylko ochronę przez klasycznymi wirusami i robakami, ale dodatkowo zabezpiecza przed oprogramowaniami szpiegującymi i nowymi typami zagrożeń, dzięki czemu bez obaw możesz dokonywać płatności bankowych online. F-Secure Internet Security cechuje się wyjątkowo wysoką skutecznością.

F-Secure SAFE - zabezpiecz swój tablet i telefon

F-Secure SAFE to usługa zabezpieczeń zawarta w F-Secure, która jest zadedykowana zarówno użytkownikom komputerów, jak również właścicielom urządzeń mobilnych. Program ten łączy w sobie doskonałe technologie z obszaru zabezpieczeń, dzięki czemu w szybki i łatwy sposób można chronić wszystkich, korzystających z sieci członków rodziny.

F-Secure SAFE specjalizuje się w zabezpieczaniu urządzeń przed atakami hakerów, kradzieżą tożsamości, a także wieloma złośliwymi oprogramowaniami, które coraz częściej wkradają się do urządzeń internautów. Dzięki F-Secure SAFE oferowanemu w Teamnet-Software zaopatrzysz się w moduł antywirusowy i zaporę ogniową jednocześnie.

Kup licencję oprogramowania F-Secure w sklepie Teamnet-Software

W regularnie używanym komputerze lub dowolnym urządzeniu mobilnym przechowywane są bardzo cenne dane. Nie pozwól, by wpadły one w niepowołane ręce. Już dziś dokonaj zakupu licencji oprogramowania F-Secure w sklepie Teamnet-Software i zapewnij sobie w pełni bezpieczne korzystanie z Internetu.

F-SECURE

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry