Filtruj według

Categories
Categories
typ licencji
typ licencji
Ilość stanowisk
Ilość stanowisk
Okres licencjonowania
Okres licencjonowania

F-SECURE

teamnet-antywirusy_26.png

f-secure-aw1.png

od 85.00zł

fsecure-aw.png

od 179.00zł

f-secure-safe.png

od 110.00zł

ZOBACZ ZOBACZ ZOBACZ
Podstawowa ochrona antywirusowa
Skanowanie i usuwanie wirusów
Ochrona systemu i urządzenia
Ochrona całego Twojego komputera
Ochrona przed hakerami Zabezpieczy Twój sprzęt i dane przed atakami hakerów
Ochrona Twojej prywatności Ochrona Twoich danych oraz zapisanych haseł
Usunie nowe wirusy Ochrona urządzenia przed NOWYMI wirusami
Ochrona bankowości internetowej
Zabezpieczy Twoje pieniądze przed kradzieżą
Ochrona wszystkich urządzeń
Zabezpieczy Twoje wszystkie urządzenia w ramach jednej usługi
Zabezpieczanie Tabletów, smartfonów
Ochrona Twojego telefonu lub tabletaWybór skutecznego oprogramowania antywirusowego jest trudnym zadaniem. Jeśli chcesz właściwie zabezpieczyć swój komputer, zdecyduj się na F-Secure. To rozwiązanie, które kompleksowo zadba o ochronę Twoich danych oraz systemu, zapewniając efektywną barierę przed niechcianym oprogramowaniem szpiegującym, wirusami czy atakami hakerów.

W ofercie Teamnet-Software znajdziesz wersje antywirusów, które z łatwością dopasujesz do swoich potrzeb. Pomożemy w wyborze optymalnego rozwiązania, zapewniającego maksymalny poziom zabezpieczenia komputera czy urządzeń mobilnych przed niebezpiecznymi aplikacjami.

Oprogramowanie F – Secure

F-Secure jest oprogramowaniem, które produkuje fińska firma, specjalizująca się w cyberbezpieczeństwie. Pomaga użytkownikom internetu właściwie chronić swoje dane, szczególnie podczas wykonywania operacji bankowych czy korzystania z mediów społecznościowych. Oferowane przez nas oprogramowanie zabezpiecza nie tylko komputery, ale także urządzenia mobilne.

Systemy F-Secure dedykowane są do wykorzystania domowego oraz biznesowego. Skutecznie chronią stacje robocze pracujące na platformie Windows lub macOS. Program uruchamia się w tle, nie obciążając komputera, a tym samym nie zmniejszając jego wydajności. Prostota obsługi ceniona jest przez użytkowników na całym świecie.

F-Secure Anti-Virus

Jeśli poszukujesz skutecznej ochrony przed wirusami i oprogramowaniem szpiegującym wybierz F-Secure Anti-Virus. To system przeznaczony przede wszystkim do użytku domowego, zapewniający podstawowe zabezpieczenie komputera i systemu. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom tworzy barierę zapobiegającą atakom hakerskim, których efektem jest często utrata poufnych danych.

W sposób efektywny pozwala chronić Twoją prywatność F-Secure Internet Security, który posiada zaawansowane mechanizmy blokujące dostęp między innymi do haseł, używanych do logowania. Wersja ta dysponuje także możliwością usuwania nowych wirusów oraz chroni transakcje realizowane z wykorzystaniem bankowości internetowej. Jeśli jesteś aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych, z pewnością skorzystasz z opcji, jaką jest Safe Profile. To innowacyjne rozwiązanie sprawdzi bezpieczeństwo Twojego profilu na Facebooku przede wszystkim w zakresie danych osobistych, które nie powinny być widoczne dla nieznajomych.

F-Secure Safe

F-Secure Safe, czyli kolejna propozycja z rodziny oprogramowania antywirusowego fińskiego producenta, to kompleksowe zabezpieczenie nie tylko komputera lub laptopa, ale także urządzeń mobilnych. F-Secure mobile security ochroni smartfon lub tablet przed szkodliwym i niebezpiecznym oprogramowaniem, a także zapewnia bezpieczeństwo podczas typowych aktywności wykonywanych na sprzęcie przenośnym. Wybierając F-Secure Safe, zwiększasz bezpieczeństwo w sieci najmłodszych członków rodziny, dzięki możliwości ustanowienia tak zwanych reguł rodzinnych, blokujących widoczność niektórych treści w internecie lub też ograniczających czas, który dzieci spędzają w sieci.

Osoby poszukujące kompleksowych rozwiązań w zakresie podniesienia poziomu bezpieczeństwa w sieci powinny wybrać F-Secure Total. Jak sama nazwa wskazuje, to oprogramowanie zajmujące się zabezpieczeniem sprzętu w sposób całościowy. Dysponuje funkcjonalnością chroniącą przed śledzeniem, osłania sieci Wi-Fi, zapewnia także szyfrowane połączenie internetowe, dzięki któremu zwiększasz swoją anonimowość podczas przeglądania stron internetowych. Ten system z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, którzy oczekują efektywnej ochrony na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, obejmującej oprogramowanie F-Secure. Specjaliści Teamnet-Software pomogą w wyborze optymalnej wersji, dostosowując ją do Waszych oczekiwań i sposobu korzystania z komputera.

F-SECURE

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry