Filtruj według

MICROSOFT

Licencja Microsoft Office 2016 Professional Plus jest jedną z najbogatszych wersji pakietów biurowych Office. Oprogramowanie to pozwala na jeszcze bardziej wydajną i efektywną pracę oraz komunikację z innymi użytkownikami. Zawarty w Microsoft Office 2016 Professional Plus szereg aplikacji umożliwia efektywne wykonywanie zadań.

W oprogramowaniu Microsoft Office 2016, oferowanym przez sklep Teamnet-Software w prosty sposób można stworzyć zarówno dokumenty tekstowe, jak również kalkulacje, profesjonalne prezentacje multimedialne oraz umieszczać bazę danych. Użytkownicy mogą również bezpiecznie przechowywać swoje pliki w chmurze OneDrive.

System operacyjny Windows 7 Professional

Następca Windows Vista, czyli udoskonalony system operacyjny Windows 7 Professional został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. To doskonały system dla profesjonalistów oraz do pracy w biurze i przedsiębiorstwach. W naszej ofercie Windows 7 możesz znaleźć w bardzo atrakcyjnej cenie.

Liczne ulepszenia w wielu zakresach, takich jak część optyczna, optymalizacja interfejsu, części systemowej i bezpieczeństwa z pewnością zwiększą efektywność Twojej pracy. Zmian dokonano również w Windows Explorer oraz nowym centrum zabezpieczeń. Co ważne, mimo wielu udoskonaleń Windows 7 Professional jest bardzo łatwy w obsłudze.

Windows 7 Home Premium dla domowych użytkowników

Windows 7 Home Premium został zaprojektowany z myślą o domowych użytkownikach z sektoru prywatnego. Ta zaawansowana wersja Home Basis w swoim systemie operacyjnym zawiera wiele zmian, takich jak m.in. poprawa interfejsu użytkownika, dodatkowe funkcje i nowości, a także optymalizacja w obszarze wydajności i bezpieczeństwa.

Windows 7 Home Premium oferowany przez sklep Teamnet-Software zawiera rownież wiele programów multimedialnych. Co więcej, Win 7 pozwala na korzystanie z opcji uwierzytelniania biometrycznego, dzięki czemu oprogramowanie jest niezwykle bezpieczne. Oferowany przez nasz sklep Windows 7 Home Premium jest na bieżąco aktualizowany.

Kup licencję oprogramowania Microsoft w sklepie Teamnet-Software

Zapoznaj się z bogatą ofertą sklepu Teamnet-Software i wybierz idealne dla siebie oprogramowanie Microsoft. Liczne ulepszenia i modyfikacje systemów z pewnością sprawią, że Twoja praca stanie się o wiele bardziej wydajna i satysfakcjonująca. W Teamnet-Software znajdziesz najlepsze oprogramowania w atrakcyjnych cenach!

MICROSOFT

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry