AVG Internet Security

68,00 zł
 • Kompleksowa ochrona antywirusowa
 • Zaprojektowany z myślą o ochronie małej firmy
 • Rozszerzona, najlepsza i kompletna ochrona antywirusowa
 • W pełni bezpieczna bankowość i zakupy online
 • Ochrona poczty i system firewall chroniący przed atakami na komputer
 • Kilkanaście dodatkowych, unikalnych funkcji
Ilość stanowisk
Okres licencjonowania

Ilość
Produkt dostępny
Wysyłka elektroniczna na e-mail!

Złośliwe oprogramowania atakują coraz więcej komputerów, dlatego jak najszybciej warto wyposażyć swoje urządzenie w skuteczny program antywirusowy. Jednym z cenionych programów jest AVG Internet Security, który dostępny jest w sklepie internetowym Teamnet-Software.pl. Nie zwlekaj, zabezpiecz swój komputer przed wirusami i innymi zagrożeniami już dziś!

AVG AntiVirus Internet Security zapewni Twojemu urządzeniu kompleksową ochronę antywirusową. Co więcej, tego typu licencja AVG Internet Security zawiera obecnie nowe funkcje chroniące Twoją kamerę internetową oraz ransomware, które zabezpieczają zgromadzone pliki i życie prywatne użytkownika.

AVG Internet Security - prosty w obsłudze antywirus dla każdego

Program antywirusowy AVG Internet Security jest niezwykle łatwy w użyciu, dzięki czemu w klucz do AVG Internet Security bez obaw mogą zaopatrzyć się nawet najmniej doświadczeni użytkownicy urządzeń elektronicznych. Jego sprawną ochronę przed wirusami zapewnia m.in. skuteczna analiza heurystyczna oraz skanowanie strumieni danych.

Zaopatrując się w AVG Internet Security Key w sklepie internetowym Teamnet-Software.pl zyskujesz możliwość zmiany profilu zabezpieczeń. Co więcej, program antywirusowy AVG Internet Security oferuje również moduł ochrony tożsamości, który monitoruje zachowanie aplikacji, a także wyłapuje podejrzane aktywności.

Wybierz klucz do AVG Internet Security w Teamnet Software

Zadbaj o pełne bezpieczeństwo swoich danych i zachowaj prywatność wizerunku dzięki AVG Internet Security, oferowanemu przez sklep internetowy Teamnet-Software.pl. Nasza profesjonalna firma błyskawicznie dostarczy Ci licencję ESD, dzięki czemu nie musisz czekać na dostarczenie towaru. Dla potwierdzenia zakupu licencji AVG Internet Security w Teamnet-Software.pl każdy z kupujących otrzymuje fakturę zakupu.
Chroń swoje osobiste pliki i życie prywatne

Złośliwe oprogramowanie atakuje już nie tylko komputery, ale także uzyskuje dostęp do Twojego życia prywatnego. Wykorzystując programy typu ransomware i szpiegując przez kamerę internetową, hakerzy mogą zdobyć Twoje najbardziej prywatne pliki i zdjęcia, a nawet podglądać Twój dom. Oprogramowanie AVG Internet Security zawiera obecnie nowe funkcje Ochrona kamery internetowej i Ochrona przed ransomware, które zabezpieczają Twoje osobiste pliki i życie prywatne.

Minimalne wymagania systemowe:

 • Komputer w pełni zgodny z systemem Windows, z procesorem Intel Pentium 4 / AMD Athlon 64 albo nowszym (musi zapewniać obsługę instrukcji SSE2)
 • 256 MB pamięci RAM (lub więcej)
 • 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym
 • Połączenie internetowe jest potrzebne do pobrania i aktywowania programu oraz bazy sygnatur wirusów, a także obsługi aktualizacji.
 • Zalecana jest optymalna rozdzielczość standardowa nie mniejsza niż 800 x 600 pikseli.
avg_pas.jpg

Licencje ESD

ESD, czyli Electronic Software Distribution to elektroniczne licencje, które są legalnymi w pełni wartościowymi produktami. Jedyną różnicą między licencją elektroniczną a tradycyjną jest to, że nie wysyła się pudełka z programem, ale poprzez wiadomość e-mail dostarcza kod aktywacyjny wraz ze specjalnym linkiem do pobrania antywirusa ze strony producenta.
Licencje ESD dostarczane są błyskawicznie na adres mailowy kupującego przez co nie musimy czekać kilka dni na dostarczenie towaru!
Dla potwierdzenia zakupu licencji każdy z kupujących otrzymuje Fakturę zakupu !

Pomoc techniczna dla produktów AVG

Przed skontaktowaniem się z nami w sprawie problemu, przeszukaj pomoc techniczną na stronie producenta oprogramowania !

975 Przedmioty