AVG PC TuneUp

68,00 zł
 • Przyśpiesz pracę swojego komputera
 • Wyższa wydajność systemu, mniej awarii i błędów
 • Pozwala zwolnić dodatkowe miejsce na dysku
 • Z łatwością zarządzasz wszystkimi aplikacjami
 • Wyłącza niepotrzebne programy działające w tle
 • Przywraca do życia stare komputery i przyśpiesza nowe!
Ilość stanowisk
Okres licencjonowania

Ilość
Produkt dostępny
Wysyłka elektroniczna na e-mail!

AVG PC TuneUp to innowacyjny, kompleksowy program, którego głównym zadaniem jest przyspieszenie pracy komputera. Zawiera w sobie niezwykle cenne narzędzia optymalizacyjne dedykowane systemowi Windows. Możliwe jest to dzięki zmianie różnych ustawień systemowych, uporządkowaniu znajdujących się na dysku plików i rejestrów systemu oraz poprzez zainstalowane w systemie oprogramowanie.

Za stworzenie programu odpowiadała firma AVG Technologies - jest ona znana na całym świecie, ponieważ stworzyła popularne i cieszące się renomą oprogramowanie antywirusowe. Program AVG PC TuneUp proponuje użytkownikom dużą liczbę cennych narzędzi, które dodatkowo są proste w obsłudze. Ich zadaniem jest konserwacja dysku twardego polegająca na oczyszczeniu go ze zbędnych plików, jego defragmentowaniu i naprawieniu wszelkich znalezionych błędów.

AVG PC TuneUp - zadbaj o wydajność swojego komputera

Drugie z narzędzi, które oferuje AVG PC TuneUp, to rejestr systemowy. Funkcja ta usuwa zbędne wpisy oraz defragmentuje dysk. Aplikacja pozwala również na zarządzanie aplikacjami, które włączają się wraz z uruchomieniem komputera i usuwanie duplikatów plików oraz folderów. Optymalizuje również funkcjonowanie całego systemu Windows.

Bardzo interesujące jest działanie modułu, którego zadaniem jest optymalizacja systemu i usług. Wykorzystując tę funkcję możemy dostosować ustawienia Windows Aero oraz zmienić ustawienia efektów wizualnych. Oprócz tego poprawimy również wydajność urządzenia dzięki wyłączeniu efektów animacji zainstalowanych domyślnie.

Wybierz AVG PC TuneUp u zaufanego sprzedawcy

Zapraszamy do zakupu AVG PC TuneUp w naszym sklepie Teamnet Software - gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc techniczną w razie jakichkolwiek problemów z funkcjonowaniem programu.

Zakup wszystkich naszych programów antywirusowych opiera się na licencjach ESD - są to licencje elektroniczne, dzięki którym cały proces transakcji zawierany jest za pośrednictwem drogi internetowej. Klucz licencyjny AVG PC TuneUp trafia do klientów zaraz po opłaceniu przelewu na skrzynkę e-mailową.
Zarówno w przypadku nowych, jak i starych komputerów obowiązuje ta sama zasada: im więcej programów używasz, tym wolniej działa komputer.

Oto rozwiązanie: Wersja 2018 programu AVG TuneUp obejmuje zrewolucjonizowaną, opatentowaną technologię Programs-On-Demand. Przełącza ona zasobochłonne programy w inteligentny tryb uśpienia, poprawiając wydajność komputera, wydłużając czas pracy na baterii i zmniejszając obciążenie sieci i dysku niemal do zera.

Minimalne wymagania systemowe:

 • Komputer w pełni zgodny z systemem Windows, z procesorem Intel Pentium 4 / AMD Athlon 64 albo nowszym (musi zapewniać obsługę instrukcji SSE2)
 • 256 MB pamięci RAM (lub więcej)
 • 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym
 • Połączenie internetowe jest potrzebne do pobrania i aktywowania programu oraz bazy sygnatur wirusów, a także obsługi aktualizacji.
 • Zalecana jest optymalna rozdzielczość standardowa nie mniejsza niż 800 x 600 pikseli.

avg_pas.jpg

Licencje ESD

ESD, czyli Electronic Software Distribution to elektroniczne licencje, które są legalnymi w pełni wartościowymi produktami. Jedyną różnicą między licencją elektroniczną a tradycyjną jest to, że nie wysyła się pudełka z programem, ale poprzez wiadomość e-mail dostarcza kod aktywacyjny wraz ze specjalnym linkiem do pobrania antywirusa ze strony producenta.
Licencje ESD dostarczane są błyskawicznie na adres mailowy kupującego przez co nie musimy czekać kilka dni na dostarczenie towaru!
Dla potwierdzenia zakupu licencji każdy z kupujących otrzymuje Fakturę zakupu !

Pomoc techniczna dla produktów AVG

Przed skontaktowaniem się z nami w sprawie problemu, przeszukaj pomoc techniczną na stronie producenta oprogramowania !

999 Przedmioty