F-Secure Anti-Virus

85,00 zł

Zapewnienie ochrony przed stale pojawiającymi się zagrożeniami w programie F-Secure Anti-Virus daje technologia automatycznych aktualizacji oraz system DeepGuard. Jednym z kluczowych elementów jest również integracja z zewnętrzną chmurą, w której analizuje się i monitoruje potencjalnie niebezpieczne, podejrzane pliki.

typ licencji
Ilość stanowisk
Okres licencjonowania

Ilość
Produkt dostępny
Wysyłka elektroniczna na e-mail!

Złośliwe oprogramowanie może niepostrzeżenie śledzić nawyki użytkownika dotyczące surfowania i korzystania z zasobów Internetu, a następnie rejestruje preferencje i zachowania podczas zakupów. Może też niezauważalnie przejąć kontrolę nad przeglądarką internetową albo wykorzystywać połączenie z siecią do wysyłania informacji i danych na zewnątrz. Rozwiązanie oferowane przez fińskiego producenta pozwala chronić prywatność użytkownika, namierzając niebezpieczne wirusy, robaki i trojany i usuwając je z urządzenia.

Wśród zastosowanych komponentów nie mogło zabraknąć elementu chroniącego komputer przed zewnętrznymi atakami. Tym, na co należy zwrócić uwagę i co odróżnia F-Secure Anti-Virus od poważnej konkurencji, są minimalne wymagania systemowe i niewielkie wykorzystanie zasobów komputera. W czasie, gdy program działa w trybie ochrony rezydentnej, użytkownik właściwie nie zauważa jego wpływu na pozostałe funkcje np. na płynność pracy urządzenia, obsługę pozostałych programów.

Inną ważną kwestią jest prosty, intuicyjny model obsługi F-Secure Anti-Virus. Jak się okazuje, przeważająca większość komponentów produktu już na wstępie jest skonfigurowana i ustawiona tak, że użytkownik nie musi martwić się o dobieranie opcji. Również w przypadku wyśledzenia zagrożenia program działa automatycznie i unieszkodliwia, usuwa zagrożenie. Jedyne, co dociera do użytkownika urządzenia to informacja zwrotna w formie powiadomienia o skutecznym działaniu zabezpieczeń.

Licencje ESD

ESD, czyli Electronic Software Distribution to elektroniczne licencje, które są legalnymi w pełni wartościowymi produktami. Jedyną różnicą między licencją elektroniczną a tradycyjną jest to, że nie wysyła się pudełka z programem, ale poprzez wiadomość e-mail dostarcza kod aktywacyjny wraz ze specjalnym linkiem do pobrania antywirusa ze strony producenta.
Licencje ESD dostarczane są błyskawicznie na adres mailowy kupującego przez co nie musimy czekać kilka dni na dostarczenie towaru!
Dla potwierdzenia zakupu licencji każdy z kupujących otrzymuje Fakturę zakupu !

Pomoc techniczna dla produktów F-Secure

Przed skontaktowaniem się z nami w sprawie problemu, przeszukaj pomoc techniczną na stronie producenta oprogramowania !

996 Przedmioty