sluchawka-logo-001

Zadzwoń do nas:

81 866 66 66
mail-logo-001

Wyślij wiadomość email:

[email protected]
zegarek-logo-001

Jesteśmy dostępni: Pn.-Pt.: 9.00 - 17.00

Jak doładować Paysafecard?

Jak doładować Paysafecard?

Karta Paysafecard to obecnie jedna z najbezpieczniejszych form płatności internetowej. Karta przedpłacowa, czyli pre-paid jest wykorzystywana w Polsce już od długiego czasu, początkowo służyła najczęściej jako karta podarunkowa wykorzystywana przez znane marki, sieci handlowe. Często w ten sposób również pracodawcy nawet dzisiaj ofiarują swoim pracownikom premie w postaci kart podarunkowych do znanych sieci np. Carrefour, Auchan lub innych sklepów. Karta przedpłacowa, jak sama nazwa wskazuje jest po prostu kartą, która już wcześniej została opłacona. Co to oznacza? Najpierw kupujesz kartę za określony nominał, następnie kwota ta jest możliwa do wykorzystania w wybranym sklepie. W obecnych czasach karty przedpłacowe służą również do realizacji bezpiecznych płatności internetowych, a to wszystko bez konieczności podawania danych personalnych, logowania do banku i tym samym bez ryzyka przyjęcia naszych danych przed cyberprzestępców. Paysafecard to obecnie jedna z najbardziej popularnych form płatności, znana na całym świecie.

W poniższym artykule dowiesz się o sposobach doładowania karty Paysafecard, czyli jak doładować kartę paysafecard przez telefon, przez SMS, jak doładować paysafecard online, na PS4, na platformie gamegingowej Steam, do Brawl Stars i jak doładować paysafecard za 50zł na PS4.

Jak doładować paysafecard przez telefon

Kartę Paysafecard możesz doładować z użyciem telefonu za pomocą aplikacji bankowej lub z użyciem BLIK-a. Przez sam numer telefonu, czy operatora swojej sieci nie kupisz doładowania PSC, możesz je natomiast zakupić w jednym z 4800 miejsc stacjonarnych, takich jak np. Żabka, Fresh Market, Polo Market, Real, Auchan, MediaExpert, Komputronik, jak również w kioskach RUCH, na stacjach benzynowych i w placówkach Poczty Polskiej.

Jeśli chcesz znaleźć najbliższą sklep z możliwością zakupu PSC w Twojej najbliższej okolicy, wystarczy, że wejdziesz na oficjalną stronę Paysafecard, wpiszesz najbliższy Twojej lokalizacji adres, kod pocztowy i miasto w którym się znajdujesz, a w kilka minut system pomoże Ci znaleźć najbliższą placówkę z kartami przedpłacowymi Paysafecard. Teraz wystarczy tylko iść do sklepu stacjonarnego i zakupić kartę o wybranym dostępnym nominale: 20, 30, 50, 100 lub 200 zł. Kartę Pasafecard zakupisz również w sklepach online, m.in. na naszej stronie Teamnet Software w każdym z dostępnych na rynku nominałów przedpłacowych.

Jak doładować paysafecard przez sms

Tak samo, jak w przypadku telefonu, tak i doładowanie karty Paysafecard przez SMS w obecnej chwili nie jest możliwe. Płatność z użyciem sieci operatora zastąpiły płatności w pełni internetowe. Teraz wystarczy, że pójdziesz do jednej z naszych stacjonarnych placówek w kraju i na świecie lub zakupisz kartę przez wybrany sklep online. Karta pre-paid jest dostępna w wielu sklepach internetowych, jak również na platformach online. Należy jednak pamiętać, że każdorazowo zakup doładowania paysafecard online wiąże się dodatkowo doliczaną prowizją, która w każdym sklepie jest ustalana indywidualnie w zależności od wartości kupowanej karty Paysafecard i oczywiście narzutu ustalanego indywidualnie przez każdy sklep internetowy.

Jak doładować paysafecard online

Najpopularniejszą platformą online, na której znajdziesz możliwość zakupu karty Paysafecard w różnych nominałach jest oczywiście Allegro. Tak jak już wcześniej wspomnieliśmy, należy pamiętać, że ceny na tej platformie, jak również w mniejszych sklepach są zawsze powiększone o prowizję, indywidualnie ustaloną ze sprzedawcą. Przed zakupem takiej karty, warto również sprawdzić wiarygodność sprzedawcy, czyli opinie o nim, które widnieją na Allegro lub opinie o sklepie w Google, jeśli kartę Paysafecard kupujesz bezpośrednio w sklepie internetowym. Jeśli nie możesz znaleźć opinii o sprzedającym, czy o sklepie, wówczas z płatności lepiej zrezygnować. Niestety w obecnym świecie często zdarzają się cyberprzestępcy, którzy ten sam kod PIN Paysafecard potrafią sprzedawać po kilka razy. Najlepiej jednak kartę PSC kupić w bardziej sprawdzonych źródłach, szczególnie polecamy znane sklepy internetowe, które np. zajmują się również sprzedażą oprogramowań specjalistycznych, innych kart pre-paid, programów antywirusowych.

Jak doładować paysafecard na ps4

Doładowanie paysafecard na PS4 nie jest możliwe, ale jak najbardziej możliwy jest zakup PS4 z użyciem karty przedpłacowej paysafecard. Wystarczy, że wejdziesz na stronę www.playstation.com i przejdziesz do zakładki sklep. To właśnie w tym miejscu znajdziesz największą bazę oryginalnych gier na Play Station. PlayStation Store to miejsce, w którym możesz zapłacić zarówno MasterCard, MasterCard Paysafecard, jak również zwykłą kartą Paysafecard z użyciem 16-cyfrowego kodu lub po prostu loginu i hasła po zarejestrowaniu do My Paysafecard.

Jeśli chcesz kupić samo urządzenie PlayStation4, wówczas Play Station przekierowuje nas na stronę jednego ze sprzedawców, takich jak: RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, NEONET. Na każdej z tych stron możesz zapłacić z użyciem karty Mastercard, jak również Mastercard Paysafecard, która jest akceptowana, wszędzie tam, gdzie zwykła debetowa karta Mastercard. PS4 zakupisz również na platformach aukcyjnych i w wielu innych miejscach, karta Paysafecard nie wszędzie jest akceptowana, ale po zarejestrowaniu na stronie https://www.paysafecard.com/pl-pl/ do My Paysafecard. Kartę można zamówić po zalogowaniu do panelu Paysafecard, następnie po otrzymaniu karty wystarczy dokonać jej aktywacji. Aktywację można zrealizować w trybie online. Z użyciem karty paysafecard Mastercard możesz realizować płatność aż w 35 milionach punktów, czyli wszędzie tam, gdzie akceptowana jest zwykła karta Mastercard.

Jak doładować paysafecard na steam

Kartę Paysafecard często można również zakupić na platformach dla graczy, takich jak np. Steam. Zazwyczaj sprzedają je gracze, którzy zakupili większą ilość kart lub pozostały im do wykorzystania określone środki, których nie są w stanie wykorzystać w określonym czasie, przed upływem 12 miesięcy (okres bezpłatnej możliwości przechowywania środków na karcie Paysafecard). Zakup takich kart jest jednak nie do końca najbezpieczniejszą formą doładowania kart Paysafecard przez internet. Takie transakcje zazwyczaj są obarczone wysokim ryzykiem oszustwa, często też gracze sprzedają kody już zużyte. Oczywiście można sprawdzić opinie o danym użytkowniku, czas aktywacji na wybranej platformie dla graczy, jednak nic nie zastąpi zakupu oryginalnej karty PSC w profesjonalnym sklepie internetowym.

W naszym sklepie Teamnet Software do wyboru są karty PSC w kilku dostępnych nominałach:

  • Paysafecard PIN PSC doładowanie 20 zł, do zakupu w naszym sklepie w cenie 22 zł,
  • Paysafecard PIN PSC doładowanie 30 zł, do zakupu w naszym sklepie w cenie 32 zł,
  • Paysafecard PIN PSC doładowanie 50 zł, do zakupu w naszym sklepie w cenie 53 zł,
  • Paysafecard PIN PSC doładowanie 100 zł, do zakupu w naszym sklepie w cenie 105 zł,
  • i Paysafecard PIN PSC doładowanie o najwyższym dostępnym nominale w wysokości 200 zł, dostępny w naszym sklepie za jedyne 210 zł.

Transakcja ta przebiega całkowicie bezpiecznie, kod PIN o wybranym nominale dostajesz na maila w ciągu 15 minut po opłaceniu zamówienia. A dodatkowo transakcję możesz zrealizować online 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz zsumować środki, wówczas najlepszą opcją jest zarejestrowanie konta my paysafecard na oficjalnej stronie paysafecard i korzystanie z płatności z użyciem PSC za pomocą loginu i hasła.

Dobrze wspomnieć, że platforma Steam jest jednym z wielu miejsc, gdzie możesz zrealizować zakup np. gry internetowej z użyciem środków uzbieranych na Paysafecard. Warto zatem doładowanie zakupić u jednego z autoryzowanych sprzedawców, natomiast spieniężyć je na dowolnej platformie/sklepie online np. tak popularnym serwisie dla graczy, jak Steam.

Jak doładować paysafecard do brawl stars

Żeby kupić klejnoty w Brawl Stars, wystarczy, że zarejestrujesz konto na oficjalnej stronie Paysafecard https://www.paysafecard.com/, następnie klikniesz opcję “zarejestruj konto” i wypełnisz wszystkie niezbędne informacje, a następnie dokończysz rejestrację. Po zalogowaniu do konta wystarczy, że dodasz zakupione środki, czyli po prostu wpiszesz 16-cyfrowy kod otrzymany przy zakupie karty Paysafecard o wybranym nominale. Teraz pozostaje już tylko zalogować się do platformy Brawl Stars na telefonie i przejść do zakładki sklepu, a następnie wykupić określoną ilość klejnotów. Podczas wyboru metody płatności wystarczy, że wybierzesz opcję “Dodaj my paysafecard” i wpiszesz 16-cyfrowy kod PIN lub wybierzesz możliwość zalogowania się do My Paysafecard w ten sam sposób co przez zwykle konto bankowe – z użyciem loginu i hasła. Teraz za pomocą zakupionych wcześniej środków możesz swobodnie sfinalizować płatność i cieszyć się zakupionymi klejnotami na Brawl Stars.

Jak doładować paysafecard za 50 zł ps4

Chcesz doładować kartę paysafecard za 50 zł, by móc skorzystać ze sklepu PlayStation Store? Nic prostszego, wystarczy, że pójdziesz do jednej ze stacjonarnych placówek Paysafecard np. sklepów Żabka, Polo Market, Fresh Market i wielu innych. Kartę zakupisz również w wersji online, również w naszym sklepie Teamnet Software. Po zakupie karty Paysafecard za wybraną kwotę możesz zrealizować zakup wybranej, dowolnej gry na platformie PlayStation Store. Przy realizacji płatności wystarczy wybrać metodę płatności Paysafecard i wpisać 16-cyfrowy kod lub zrealizować zakup po zalogowaniu do My Paysafecard z użyciem loginu i hasła. Teraz możesz już swobodnie korzystać z wybranej gry bez potrzeby posiadania konta bankowego, karty kredytowej i wpisywania danych osobowych. Konto My Paysafecard i Mastercard Paysafecard umożliwia realizację płatności w większości sklepów internetowych.

Mamy nadzieję, że odpowiedzieliśmy na wszystkie Twoje wątpliwości związane z doładowaniem kart Paysafecard. Zapraszamy do komentowania artykułu i do zadawania pytań w kontekście -jak doładować paysafecard.

Jak usunąć konto Paysafecard?

Czasami, z różnych przyczyn, musimy rezygnować z używanych dotąd subskrypcji czy systemów płatności. Jeśli więc chcesz wiedzieć jak usunąć konto Paysafecard, to tutaj znajdziesz odpowiedź. Jeśli naprawdę chcesz zrezygnować z usług Paysafecard, otwórz zakładkę menu „Moje dane” i na końcu strony kliknij „Zamykanie konta”. Pamiętaj, by wyczyścić konto przed zamknięciem poprzez wydanie pieniędzy lub przerzucenie ich na swoje prywatne konto bankowe w celu nie stracenia ich. Mamy nadzieję, że chcesz tylko wiedzieć teoretycznie jak usunąć konto Paysafecard, bo jest naprawdę dobre.

Zużyty kod Paysafecard – i co dalej?

Zdarza się, że w roztargnieniu kupujemy coś, co nie ma absolutnie żadnej wartości lub znajdujemy to w zanadrzu swoich plików. Do takich rzeczy należy zużyty kod Paysafecard. Jeśli jest to Twój kod, który po prostu nie został zutylizowany, to nic straconego. Gorzej, jeśli płacisz za zużyty kod Paysafecard, na przykład by zagrać w ulubioną grę. Oczywiście, możesz to zgłosić, jednak miej na uwadze, że należy dokładnie przeczytać treść oferty, ponieważ niektórzy nieuczciwi ludzie piszą między słowami, że kod ten jest zużyty, więc w teorii są oni chronieni, gdyż nie dopuszczają się jawnego oszustwa.

Jak doładować konto na Steam Paysafecard?

Paysafecard to doskonały sposób na bezpieczne i komfortowe zakupy w sieci. Jeśli jesteś zapalonym graczem i chcesz dowiedzieć się jak doładować konto na Steam Paysafecard, to dobrze trafiłeś. Paysafecard działa właściwie tak jak inne karty, dlatego podczas doładowywania musisz po prostu wpisać dane karty, które są przypisane do Twojego konta oraz karty Paysafecard. Zrobisz to poprzez dodanie środków do Twojego portfela Steam. Mamy nadzieję, że teraz już wiesz jak doładować konto na Steam Paysafecard.

PlayStation Store Paysafecard

Coraz więcej użytkowników platform gamingowych korzysta z usług proponowanych przez PlayStation Store. Paysafecard jest doskonałym sposobem płatności prepaid, ponieważ podpinając tę kartę mamy pewność, że nie zostaniemy okradzeni i nie zostanie pobrane z naszego konta więcej, niż jest to konieczne do zakupu danej usługi, w tym dostępu do gry. Na szczęście, zarówno dla takich platform jak Origin, Xbox i PlayStation Store, Paysafecard działa bez zarzutu i można bezpiecznie dokonywać zaplanowanych płatności.

Autor: Marcin Nawrath

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


×

Dlaczego Teamnet Software?
Bardzo dobry
100.0%
z 13081 opinii wystawionych w ciągu 24 miesięcy