sluchawka-logo-001

Zadzwoń do nas:

81 866 66 66
mail-logo-001

Wyślij wiadomość email:

[email protected]
zegarek-logo-001

Jesteśmy dostępni: Pn.-Pt.: 8.00 - 16.00

Jak kupić paysafecard?

Jak kupić paysafecard?

Paysafecard to nic innego jak karta przedpłacona, inaczej zwana pre-paidem. Metoda tego typu płatności jest już nam znana od lat. To idealny sposób na realizację płatności internetowych w bezpiecznym trybie. Karta przedpłacona sprawia, że nie musisz udostępniać zewnętrznym firmom, u których dokonujesz zakupów danych swojej karty kredytowej czy płatniczej, pozostajesz w pełnej anonimowości, co znacząco wpływa również na kwestię Twojego bezpieczeństwa. Karty tego typu mają określoną wartość na swoim koncie i są odporne na ataki cyberprzestępców.

Skoro już wiesz, czym jest karta przedpłacona, to teraz pora na pytanie – jak kupić paysafecard? W poniższym artykule dowiesz się jak kupić paysafecard online/ przez internet, przez PayPal, z użyciem zwykłego SMS, jak kupić paysafecard w sklepie np. w żabce, jak kupić paysafecard w bankomacie oraz jak kupić przez paysafecard Robuxy, grę na Steam i Minecraft Premium.

Jak kupić paysafecard online

Paysafecard gdzie kupić online – zacznijmy od miejsca w świecie internetowym gdzie zakupisz kartę.

Jednym z podstawowych miejsc, gdzie zakupisz kartę paysafecard za pośrednictwem internetu, jest najpopularniejsza platforma sprzedażowa – Allegro. Należy jednak pamiętać, że ceny za kartę są wówczas powiększone o prowizje, która zazwyczaj jest zależna indywidualnie od sprzedawcy. Vouchery paysafecard można również zakupić w wielu sklepach internetowych, warto jednak wówczas sprawdzić wiarygodność sprzedaży – przede wszystkim przeczytać opinie o sprzedawcy – jeśli takowych nie ma, wówczas lepiej zrezygnować z zakupu, często zdarzają się oszuści, którzy sprzedają ten sam kod po kilka razy. Jednym z oficjalnych dystrybutorów paysafecard jest sprzedawca austriacki WKV prepaid GmBH, jednakże te vouchery są do zakupu jedynie w walucie Euro. Często również vouchery paysafecard sprzedają bezpośrednio gracze na serwisach społecznościowych np. Steam, jednak dobrze wówczas sprawdzić, od kiedy użytkownik jest na serwisie, jakie ma oceny od społeczności.

Z doświadczenia jednak bardziej polecamy zakup pre-paid paysafecard w sprawdzonych źródłach – sklepy internetowe z oprogramowaniem specjalistycznym, programami antywirusowymi, kartami pre-paid.

Jak kupić paysafecard przez internet

Do wyboru w opcji online masz zwykły prepaid paysafecard, my paysafecard i mastercard.

Zacznijmy od zwykłego prepaidu paysafecard, do zakupu takiej karty nie potrzebujesz nic innego niż gotówki – przy zakupie w sklepie stacjonarnym i karty debetowej lub kredytowej przy zakupie w sklepie internetowym.

Taki prepaid możesz zakupić w wielu miejscach w internecie, warto jednak taką kartę zakupić u sprawdzonego sprzedawcy, który da nam pewność niepowtarzalności 16-cyfrowego kodu. Prepaid paysafecard umożliwi realizację płatności w wielu sklepach internetowych zupełnie anonimowo i przede wszystkim bezpiecznie.

Sposób zakupu karty prepaid paysafecard jest prosty. Wystarczy wybrać sprawdzony sklep internetowy, następnie odpowiedni nominał paysafecard: 20 zł, 30 zł, 50 zł, 100 zł lub 200 zł. Otrzymany kod PIN, następnie możesz przeznaczyć na realizację wybranej płatności. Nie musisz wykorzystywać całej kwoty od razu, środki na koncie pozostaną do dyspozycji przy następnej płatności, środki z kart możesz również łączyć w jedną płatność. Dostępne na karcie pieniądze możesz sprawdzić na stronie producenta w zakładce “sprawdzanie dostępnych środków”.

Zwykły prepaid paysafecard zapewni Ci całkowitą anonimowość realizowanych transakcji.

Większe korzyści używania karty paysafecard oferuje opcja Mypaysafecard i Paysafecard Mastercard.

My paysafecard to inaczej osobiste konto płatnicze, które umożliwia zarządzanie wszystkimi PIN-ami w jednym miejscu.

Natomiast Paysafecard Mastercard jest bezpieczną innowacją, karta zasilana gotówką umożliwia realizacje płatności zarówno online, jak i offline, wszędzie tam, gdzie jest akceptacja płatności Mastercard. Kartą możesz również płacić w opcji zbliżeniowej.

Więcej o opcjach Mypaysafecard i Paysafecard Master znajdziesz na naszym blogu w artykule “Paysafecard ceny, czyli ile to kosztuje?”.

Jak kupic paysafecard przez PayPal

Zakup karty paysafecard przez PayPal jest możliwy jedynie w momencie, kiedy wybrany sprzedawca prepaidów, sklep internetowy ma w opcji płatności online metodę – PayPal.

Warto w tym punkcie wspomnieć również o częstym zapytaniu naszych klientów w temacie “podłączenia karty paysafecard do konta PayPal”. Jak to zrobić?

Do tego niezbędna Ci będzie PaySafeCard Mastercard, którą wcześniej należy zarejestrować. Następnie zaloguj się do twojego konta PayPal, kliknij w menu, które znajduje się po lewej stronie: “Konta bankowe i karty kredytowe”. W kolejnym kroku wybierz: “Dodaj kartę kredytową” i podaj dane swojej karty PaySafeCard Mastercard. To wszystko, teraz przy zakupie internetowym wybierz PayPal jako opcje płatności PaySafeCard i potwierdź. Teraz możesz korzystać swobodnie z PayPal w połączeniu z PaySafeCard.

Ten prosty zabieg pozwoli Ci używać karty paysafecard wszędzie tam, gdzie bezpośrednia płatność z użyciem paysafecard nie jest możliwa.

Jak kupić paysafecard za SMS

Niestety karty paysafecard nie można zakupić za pośrednictwem SMS, wyjątkiem jest jedynie sytuacja, kiedy wybrany sprzedawca ma w opcjach płatności online możliwość wyboru płatności z użyciem SMS. Wówczas należy jednak sprawdzić dokładnie jaki jest narzut nałożony na wybraną kartę paysafecard przy zakupie przez SMS, takie formy płatności czasami stanowią nawet 50% narzutu do kwoty podstawowej. Pamiętaj również o sprawdzeniu wybranego sprzedawcy – przeczytaj opinie w internecie i jeśli nie masz pewności zakupu, lepiej zrezygnuj.

Jak kupić paysafecard w sklepie

Kartę paysafecard możesz kupić stacjonarnie już w większości sklepów. Pełną listę dostępnych punktów znajdziesz bezpośrednio na stronie producenta. Wystarczy, że wpiszesz miasto, kod pocztowy i po chwili pojawi się lista sklepów, które są najbliżej twojej lokalizacji. Do wyboru jest ponad 5 tysięcy placówek, od sklepików osiedlowych, takich jak: ABC, 1 minute, Fresh Market, Polo Market, Żabka, po markety takie jak: Real, MediaExpert, Carrefour, Auchan, E.Leclerk i wiele innych. Karta paysafecard jest dostępna również na stacjach benzynowych np. Lotos, w kioskach RUCH, w Empiku, w placówkach Poczty Polskiej, Kolporter, MediaExpert, Pepco i w wielu innych punktach.

Pełna lista miejsc, gdzie kupić PaySafeCard: https://www.paysafecard.com/pl-pl/kup/dystrybutorow/

Jeśli już wiesz gdzie kupić kartę paysafecard, to teraz pozostaje pytanie – jak ją kupić? Nic prostszego. Wybierasz najbliższy sklep z twojej okolicy, następnie na miejscu wybierasz określony pre-paid. Paysafecard udostępnia karty o wartości 20 zł, 30 zł, 50 zł, 100 zł i nawet 200 zł. Kartę tą zakupujesz jak standardowe doładowane telefoniczne czy starter, tylko bez przypisanego nr telefonu i bez potrzeby przymusowej rejestracji.

Następnie za pomocą 16-znakowego kodu dokonujesz płatności w wybranym sklepie lub na platformie internetowej.

Jak kupić paysafecard w żabce

Karty paysafecard możesz zakupić również w jednym z punktów sprzedaży Żabka. Karty te dostępne są tak jak standardowe karty pre-paid. Wystarczy, że wejdziesz na oficjalną stronę paysafecard, wpiszesz miasto i kod pocztowy miejsca w którym się znajdujesz i po chwili na stronie pojawi się lista najbliższych punktów – również sklepików osiedlowych Żabka, w których możesz z łatwością zakupić taką kartę.

Prepaid paysafecard w sklepach stacjonarnych – w tym w Żabce jest do zakupu w kwotach: 20 zł, 30 zł, 50 zł, 100 zł lub 200 zł. Po zakupie prepaid jest od razu gotowy do użycia.

Jak kupić paysafecard w bankomacie

Od 2009 roku Bankomat24/Euonet Sp. z o.o. umożliwił sprzedaż kart przedpłaconych paysafecard. Karty te można nabyć za pomocą terminali elektronicznych e-Pay, które są rozmieszczone w całej Polsce.

Tak zakupioną kartę paysafecard otrzymujesz w formie wydruku na którym znajduje się 16-cyfrowy kod PIN gotowy do użycia w wybranym serwisie internetowym.

Jak kupić Robuxy przez paysafecard 2020

Kartą paysafecard możesz zapłacić w wielu miejscach w internecie, jest akceptowana przez np. PayPal, Allegro, Uplay, Steam, Spotify, Roblox, Origin, Fortnite, PS4, Google Play, App Store. Możesz nią płacić m.in. w świecie gier, podczas korzystania z mediów społecznościowych, na VoIP, za wiele komunikatorów i usługi telefoniczne, w bukmacherskich zakładach np. podczas rozgrywek pokerowych.

Pełna lista sklepów jest dostępna na oficjalnej stronie paysafecard:

https://www.paysafecard.com/pl-pl/korzystaniez/

Jeśli chcesz zakupić Robuxy (wirtualna waluta w grze Roblox – pozwala na kupno wybranych przedmiotów znajdujących się w katalogu produktów) wystarczy, że podczas wyboru opcji płatności online wybierzesz paysafecard. Następnie tak jak w przypadku standardowych płatności, wpisujesz 16 – znakowy kod PIN i gotowe. Bez użycia karty kredytowej czy debetowej.

Jak kupić grę na Steam paysafecard

Steam – platforma cyfrowej dystrybucji, na której znajdziesz te nowsze i te starsze gry. Steam umożliwia realizację zakupu pozycji na swojej liście z użyciem metody płatności – paysafecard. Taka realizacja płatności zapewnia zdecydowane bezpieczeństwo i anonimowość swojego zakupu, bez użycia karty kredytowej. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednią metodę płatności online i wpiszesz 16-znakowy kod PIN. W taki oto sposób gra wylądowała na Twoim koncie.

Jak kupić Minecraft Premium paysafecard 2020

Minecraft to premium to rodzaj konta, który umożliwia Ci dostęp do większych profitów w grze Minecraft. Dzięki opcji premium możesz np. czuć się bezpieczny w kwestii wirusów w innych launcherach, otrzymujesz dodatkową postać, którą tworzysz wg własnych preferencji, masz dostęp do ciekawych serwerów premium np. HyPixel, MinePlax, Thechunk i wiele innych.

Tak jak w przypadku Steam, Roblox, tak i zakup Minecraft Premium z użyciem paysafecard realizujemy w ten sam sposób – podczas wyboru opcji płatności zaznaczamy “paysafecard” i w kolejnym etapie wpisujemy 16-znakowy kod PIN i gotowe!

Mamy nadzieję, że udało nam się odpowiedzieć na wszelkie pytania i niepewności w związku z tematem – jak kupić kartę paysafecard.

Jeśli macie dodatkowe pytania, zapraszamy do skorzystania z opcji komentowania.

Zapraszamy do zakupu kart paysafecard w naszym sklepie: https://teamnet-software.pl/kategoria/karty-prepaid/paysafecard/

Autor: Marcin Nawrath

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


×

Dlaczego Teamnet Software?
Bardzo dobry
100.0%
z 19589 opinii wystawionych w ciągu 24 miesięcy