sluchawka-logo-001

Zadzwoń do nas:

81 866 66 66
mail-logo-001

Wyślij wiadomość email:

[email protected]
zegarek-logo-001

Jesteśmy dostępni: Pn.-Pt.: 8.00 - 16.00

Jak wypłacić pieniądze z Paysafecard? Jak założyć konto Paysafecard?

Jak wypłacić pieniądze z Paysafecard?

Boisz się wypłacać pieniądze z użyciem standardowej karty płatniczej? Z pomocą przychodzi najbardziej bezpieczna alternatywa – karta paysafecard. Masz na koncie Paysafecard zsumowaną kwotę do wypłaty? Być może wygrałeś pieniądze na platformie gamingowej lub bukmacherskiej? Zastanawiasz się jak wypłacić pieniądze z karty paysafecard? Dobrze trafiłeś. W poniższym artykule wyjaśnimy Ci, czym jest paysafecard, jak wypłacić pieniądze z paysafecard na konto bankowe, jak wypłacić pieniądze z paysafecard na PayPal, paysafecard wypłata z bankomatu i wszystko, co potrzebujesz wiedzieć w temacie – paysafecard jak wypłacić pieniądze.

Paysafecard, co to jest? Gdzie kupić i za ile?

Karte paysafecard stworzyło w 2000 roku czterech przedsiębiorców z Austrii. Jak sama nazwa wskazuje „paysafecard” służy do bezpiecznych płatności internetowych. Karta ta to tzw. karta przedpłacowa, co to znaczy? To nic innego jak karta prepaid z doładowaniem w określonej kwocie. System ten działa podobnie jak telefony na kartę czy bony podarunkwe. Paysafecard umożliwia zrealizowanie płatności za pomocą środków powiązanych z tą konkretną kartą. System paysafaceard pozwala na przejrzenie wydatków i kwot pozostałych na rachunku za pomocą specjalnie przypisanego konta. Na razie wygląda to, jak w zwykłym rachunku bankowym? Zupełnie nie, paysafecard umożliwia realizację płatności bez podawania danych osobowych, danych karty kredytowej. Nie możemy za pomocą karty paysafecard wykonać przelewu, rozliczyć kredytu czy założyć lokaty. Możesz natomiast wykorzystać tę kartę do bezpiecznych płatności w internecie np. na platformach dla graczy takich jak Steam i wszędzie tam, gdzie respektowana jest metoda płatności – paysafecard.

Gdzie kupić kartę paysafecard i jakie limity doładowań są dostępne?

Karta paysafecard dostępna jest w ponad 4800 punktach w całym kraju, możesz ją również zakupić za granicą w walucie obowiązującej w danym państwie. W Polsce karta paysafacard jest dostępna m.in. w osiedlowych sklepach Fresh Market, Żabka, Polo Market, jak również w supermarketach, m.in.: Carrefour, Auchan, E.Leclerk Real, na stacjach benzynowych Lotos i w wielu innych miejscach.

Pełną listę placówek, gdzie zakupisz kartę Pay safe card, znajdziesz na oficjalnej stronie paysafecard polska: https://www.paysafecard.com/pl-pl/kup/dystrybutorow/

Zastanawiasz się, ile kosztuje karta paysafecard?

Do kupienia są karty o wybranej wartości doładowań: 20 zł, 30 zł, 50 zł, 100 zł i 200 zł. Kwota doładowania to pieniądze, które możesz wykorzystać na zakup wybranej usługi/produktu za pośrednictwem internetu. Dodatkowo należy wspomnieć, że nie tracisz niewykorzystanych środków, taka kwota jest sumowana na Twoim koncie i możliwa do wykorzystania w ciągu kolejnych 6 miesięcy.

Do zakupu wybranej kwoty doładowań należy jeszcze doliczyć prowizję od zakupu w wybranym punkcie sprzedaży, w jednej z tańszych opcji kartę paysafecard o wartości doładowania 20 zł zakupisz w cenie 22 zł. Wystarczy, że przejdziesz na naszej stronie do zakładki:

Jak wygląda pozostała sprzedaż? Kartę o wartości 30 zł, zakupisz w cenie 32 zł, o wartości 50 zł dostaniesz po cenie 53 zł, a o wartości 100 zł w cenie jedynie 105 zł. Najdroższa karta o wartości 200 zł jest u nas dostępna w kwocie 210 zł.

Chcesz wiedzieć, gdzie możesz płacić kartą paysafecard?

Kartą możesz płacić w wielu sklepach internetowych i serwisach np. w deposit files, FileSpace, Time, Forex, c2Play, AC Webconnectiong, BlazingFast, Cosmobox, zapłacisz nią również za gry MMo, zręcznościowe, przeglądarkowe i rekreacyjne np. Star Wars: the old Republic, S4League, Roblox.

Karta paysafecard jest również uznawana przez platformy dla graczy, takie jak: Steam, 4 game, Xbox One, Google Play, Origin i wiele innych.

Pełną listę miejsc, gdzie zapłacisz kartą paysafe card, znajdziesz na stronie paysafecard Polska:

Warto również wspomnieć o dodatkowych opcjach, jakie oferują zaawansowane usługi paysafecard, takie jak: My Paysafecard i Paysafecard Mastercard.

W opcji standardowej kupujesz kartę paysafacard w jednym z wybranych punktów i w danej kwocie doładowania otrzymujesz 16-znakowy kod PIN, który następnie możesz wykorzystać w sklepach i serwisach internetowych, które akceptują tę metodę płatności.

Opcja My Paysafecard umożliwia Ci stworzenie tzw. osobistego konta płatniczego. W jaki sposób?

Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie: https://www.paysafecard.com/

Następnie wpiszesz zakupione PIN-y. My Paysafecard umożliwia sumowanie zakupionych doładowań. Płatność za usługę/produkt możesz zrealizować z użyciem nazwy użytkownika i hasła.

Najwięcej korzyści zyskujesz, używając kartę Paysafecard Mastercard.

Paysafecard Mastercard to metoda płatności, za pomocą której możesz zrealizować zakupy zarówno offline, jak i online, a także z użyciem opcji zbliżeniowej. Płatność tą kartą można zrealizować wszędzie tam, gdzie akceptowana jest płatność Mastercard.

Jak zamówić Paysafecard Mastercard?

Najpierw zarejestruj się do My Paysafecard i zamów kartę przez konto online, a po otrzymaniu aktywuj ją – również z użyciem My Paysafecard.

Więcej niezbędnych danych znajdziesz na stronie oficjalnej:

Jak założyć konto Paysafecard

Poniższy poradnik podpowie Ci, jak założyć konto PaySafeCard szybko i bez problemu.

 1. Wypełnij formularz rejestracyjny na stronie https://registration.paysafecard.com/
 2. Przejdź przez prosty proces weryfikacji. Jest to proces wieloetapowy – należy podać tu skan dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość (może być to np. prawo jazdy czy paszport). 
 3. Wykonaj zdjęcie swojej twarzy i wgraj plik.
 4. Wprowadź kod otrzymany na swój numer telefonu.
 5. Potwierdź swój adres e-mail.

Teraz już wiesz, jak założyć konto PaySafeCard.

Paysafecard jak wypłacić pieniądze

Nie wiesz jak wypłacić pieniądze z danego sklepu internetowego? Możesz to zrobić w prosty i szybki sposób. Do wypłaty kwoty konieczne jest posiadanie konta My Paysafecard. Kwotę ze sklepu, kierujesz bezpośrednio na konto My Paysafecard. Do My Paysafecard rejestrujesz się za darmo, nie potrzebujesz do tego ani konta bankowego, ani karty kredytowej.

My Paysafecard posłuży Ci zarówno do wpłat, jak i realizacji wypłat. Dodatkowo masz pełną kontrolę nad realizowanymi transakcjami. Zawsze zachowujesz swoją prywatność, transakcje przechodzą jedynie na konto My Paysafecard. Jeśli chcesz wypłacić pieniądze w innej walucie, wówczas wybrana kwota jest przeliczana automatycznie zgodnie z obowiązującym kursem. Usługa przewalutowania jest całkowicie bezpłatna.

Wypłatę realizujesz w kilku prostych krokach:

1. Wybierasz paysafecard jako metodę wypłaty w sklepie internetowym.

2. Podajesz kwotę, którą chcesz wypłacić.

3. Wpisujesz swój adres e-mail – jest potrzebny tylko jednorazowo, nie będziesz musiał później wpisywać go ponownie.

4. Już teraz możesz bez problemu wypłacić pieniądze na Twoje konto My Paysafecard.

Jak wypłacić pieniądze z paysafecard na konto bankowe

Jeśli chcesz wypłacić pieniądze z paysafecard na konto bankowe, możesz to zrobić w każdej chwili. Do wykonania tej czynności musisz posiadać konto My Paysafecard i przesłać na adres oficjalny paysafecard (e-mail: [email protected]) takie dane jak:

 • pełne imię i nazwisko,
 • informacje dotyczące konta bankowego, takie jak: nr konta, nazwa banku, nr banku, numer IBAN i BIC, nazwisko właściciela konta bankowego,
 • kopia dokumentu tożsamości wraz ze zdjęciem np. paszport, dowód osobisty, prawo jazdy

Przesłane dokumenty muszą być czytelne, a ich rozmiar nie może być większy niż 5 MB.

Koszt wypłaty środków na Twoje konto bankowe to jednorazowa kwota 20 zł, a czas realizacji w granicach 3-4 dni roboczych.

Paysafecard wypłata z bankomatu

Chcesz wypłacić w bankomacie pieniądze ze swojego konta paysafecard? Do tego niezbędna Ci będzie karta Paysafecard Mastercard. Co zyskujesz, dzięki tej karcie? Wydatki zawsze masz pod kontrolą, nie łączysz tej karty ze swoim kontem bankowym, nie ma potrzeby oceny Twojej wiarygodności kredytowej.

Kartą Paysafecard Mastercard możesz płacić wszędzie tam, gdzie akceptowane są płatności zwykłą kartą Mastercard.

Jakie są koszta i opłaty związane z używaniem karty i wypłatą gotówki?

 • Opłata roczna w wysokości 40 zł.
 • Opłata 4% pobierana przy procesie zasilania konta (często spotykana metoda w przypadku kart prepaid).
 • Opłata 3% pobierana za wypłatę gotówki w bankomatach (minimum 15 zł).
 • Opłata 3% przy płatnościach realizowanych w walucie obcej.

A jak wyglądają kwestie limitów? Ile można wypłacić z użyciem karty Paysafecard Mastercard?

 • Limit wypłaty z bankomatu – 2 tys. zł (karta dla dorosłych, karta dla młodzieży).
 • Limit wypłat miesięczny – 5 tys. zł (karta dla dorosłych, karta dla młodzieży).
 • Limit wypłat dzienny – 2 tys. zł (karta dla dorosłych, karta dla młodzieży).

Czy mypaysafecard jest darmowe?

Korzystanie z my paysafecard, a także dokonywanie opłat w ramach my paysafecard, są ogólnie rzecz biorąc bezpłatnie. Jednak czy mypaysafecard jest darmowe całkowicie? Podczas korzystania mogą pojawić się różne opłaty, takie jak:

 • opłata za wykup, doliczana do wypłacanej kwoty,
 • opłata operacyjna 20 zł miesięcznie, jeśli użytkownik nie korzystał z konta przez 12 miesięcy,
 • opłata za transakcję: może być pobierana przez określone sklepy internetowe,
 • opłata za przeliczanie waluty.

Jak doładować konto PayPal przez paysafecard?

Jak doładować konto PayPay przez paysafecard? Konto da się doładować wykonując przelew z konta bankowego. Można jednak zamówić kartę Mastercard Paysafecard. Jest to karta typu prepaid, którą da się doładować wybraną kwotą. Aby płacić nią za zakupy w internecie, należy dodać paysafecard Mastercard do konta. W tym celu:

 • zaloguj się do konta PayPal,
 • kliknij w menu na Konta bankowe, następnie karty kredytowe,
 • kliknij Dodaj karte kredytową i wprowadź dane karty paysafecard Mastercard,
 • podczas zakupów wybierz PayPay jako formę płatności.

Jak wypłacić pieniądze z paysafecard na paypal

Chcesz wypłacić swoje pieniądze ze sklepu internetowego/platformy gamingowej czy bukmacherskiej? Nic prostszego, wystarczy, że założysz kartę Paysafecard Mastercard. Oczywiście pamiętaj o aktywacji karty w momencie jej otrzymania. Żeby wypłacić pieniądze na swój PayPal, wystarczy, że podepniesz Paysafecard Mastercard do swojego konta PayPal.

Jak to zrobić?

1. Zaloguj się do swojego konta PayPal.

2. Wybierz z menu po lewej stronie “Konta bankowe i karty kredytowe”.

3. Następnie wybierz “Dodaj kartę kredytową”.

4. Podaj dane do Twojej karty Paysafecard Mastercard.

5. Teraz możesz swobodnie wypłacać pieniądze z Paysafecard Mastercad na swoje konto PayPal.

Możesz również doładować swoje konto Paysafecard Mastercard z użyciem karty PayPal – w odwrotną stronę niż opisany powyżej proces.

Jak doładować swoje konto Paysafecard Mastercard z użyciem PayPal?

1. Zaloguj się do My Paysafecard.

2. Z menu po lewej stronie wybierz Paysafecard Mastercard.

3. Następnie wprowadź kwotę doładowania i wybierz metodę płatności – PayPal.

Czy konto PayPal można doładować paysafecard?

Czy można doładować konto PayPal przez paysafecard? Jak pisaliśmy, doładowanie PayPal za pomocą paysafecard nie jest możliwe, jednak da się płacić wygodnie za pomocą karty paysafecard Mastercard. Jest to karta prepaid, czyli taka, którą można wygodnie doładować srodkami i wykorzystywać do bezpiecznych płatności w internecie. I choć odpowiedź na pytanie, czy da się doładować PayPal przez paysafecard brzmi: nie, istnieją ciekawe i równie bezpieczne alternatywy.

Paysafecard łączenie kodów

Czy łączenie PSC jest możliwe? Jak najbardziej. Aby optymalnie wykorzystać swoje kody, warto wypróbować łączenie ich podczas płatności. Jeśli więc zastanawiasz się, jak wygląda w praktyce łączenie PSC – jest to łatwe zadanie. Można łączyć do 3 PIN-ów paysafecard, których łączna wartość nie może przekroczyć 30 EUR. Aby wykorzystać więcej kodów w ramach jednej transakcji, wystarczy podać kilka kodów jeden za drugim, by zsumować środki. To proste.

Mamy nadzieję, że udało nam się odpowiedzieć na wszelkie pytania i niepewności w związku z kartą paysafecard i możliwościami wypłaty pieniędzy z niej.

Jak sama nazwa wskazuje, “Pay Safe Card”, czyli-“płać bezpieczną kartą”, jest jedną z najbardziej bezpiecznych form płatności w dzisiejszych czasach.

Jeśli masz dodatkowe pytania, zapraszamy do skorzystania z opcji komentowania.

Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące was kwestie dotyczące tematu: „Jak wypłacić pieniądze z paysafecard?”.

Paysafecard Mastercard – jak wypłacić pieniądze?

Paysafecard Mastercard to doskonały środek płatniczy, który nie tylko jest bezpieczny, ale także szalenie praktyczny. Jest to forma karty prepaid, czyli działająca na zasadzie wcześniejszego doładowania. Przypomnijmy, że minimalna kwota do doładowania to 20 zł. Paysafecard Mastercard możesz płacić na całym świecie w każdym punkcie, który akceptuje karty Mastercard. Za pomocą tej karty możesz także wypłacić pieniądze, a limit to 2000 na dzień oraz 5000 na miesiąc. Jest to więc bardzo atrakcyjna oferta.

PSC to PayPal exchange

Czy PSC to PayPal exchange? W pewnym sensie tak. Otóż, Z Paysafecard możesz bez problemu wypłacić pieniądze na PayPal i przystąpić do dalszych płatności. Przelew możesz dokonać za pośrednictwem konta bankowego lub kartą prepaid PSC. PSC to Paypal exchange, dlatego zaloguj się do konta Paypal, wejdź w konta bankowe i karty kredytowe, a później dodak kartę i wprowadź dane z paysafecard Mastercard. Od teraz możesz płacić przez Paypal środkami z prepaid bez żadnych obaw o niepowodzenie. Wszystko całkowicie bezpiecznie.

Jak sprawdzić w Paysafecard środki?

W Paysafecard środki można łatwo sprawdzić – wystarczy wejść na swoje konto, a następnie odszukać odpowiednie okienko, w którym pojawi się obecne saldo. W Paysafecard środki można doładowywać podobnie jak w przypadku innych systemów przedpłaconych, więc nie powinieneś mieć z tym najmniejszego problemu. Jeśli na Twoim Paysafecard środki są wystarczające, to możesz bez problemu korzystać z nich gdzie tylko chcesz, o ile są one respektowane. Pamiętaj też, że możesz wybrać różne waluty, w których chcesz płacić.

Paysafe to PayPal Exchange – jak to przeprowadzić?

Jeśli spotkałeś się z takim wyszukiwaniem jak Paysafe to PayPal Exchange i nie wiesz o co w tym chodzi, to już spieszymy z wyjaśnieniami. Za pomocą Paysafecard możesz dokonać płatności również dzięki doładowaniu z PayPal. Wychodzi na to, że możesz płacić PayPal przy pomocy Paysafecard. Po założeniu karty Paysafecard Mastercard możesz dopisać ją do konta PayPal w kilku prostych krokach. Wszystko to sprawia, że możesz wykonać rzeczone Paysafe to PayPal Exchange i cieszyć się bezpiecznymi płatnościami w Internecie.

Doładowanie Paypal za pomocą Paysafecard

Doładowanie Paypal za pomocą Paysafecard na szczęście jest w pełni możliwe! Przelej pieniądze na swoje konto PayPal za pomocą Paysafecard w kilku prostych krokach. Aby to zrobić, potrzebujesz karty Paysafecard Mastercard. Dodaj swoją kartę Paysafecard Mastercard jako opcję płatności do swojego konta PayPal i gotowe. Doładowanie Paypal za pomocą Paysafecard jest bardzo powszechne ze względu na częste zakupy międzynarodowe w Internecie, które nie zawsze są do końca pewne, a podpięcie karty prepaidowej jest bezpieczniejsze niż podpięcie swojej prywatnej karty.

Autor: Marcin Nawrath

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


×

Dlaczego Teamnet Software?
Bardzo dobry
100.0%
z 19588 opinii wystawionych w ciągu 24 miesięcy