Norton Internet Security Standard 2019

49,00 zł

Norton Security to sztandarowy produkt firmy Symantec w dziedzinie bezpieczeństwa komputerowego. Jest to pełny pakiet ochronny składający się z antywirusa, zapory sieciowej, modułu chroniącego przed nowymi zagrożeniami, ochrony rodzicielskiej, filtra antyspamowego, a także monitora wydajności. Pakiet jest jednym z najpopularniejszych tego typu produktów na świecie.

typ licencji
Ilość stanowisk
Okres licencjonowania

Ilość
Produkt dostępny!
Wysyłka elektroniczna na e-mail!

Norton Security Standard jest jednym z najbardziej popularnych produktów firmy Symantec. Zapewnia on bezpieczeństwo milionom użytkowników komputerów na całym świecie. Składa się on z pełnego pakietu ochrony, dzięki któremu korzystanie z urządzeń elektronicznych jest wygodne i bezpieczne. Norton Security Standard opinie ma od lat na stałym, wysokim poziomie. Na Norton Security Standard składa się antywirus, zapora sieciowa, moduł chroniący przed wszelkimi nowymi zagrożeniami, filtr antyspamowy oraz ochrona rodzicielska. Jest on także wyposażony w monitor wydajności.

Norton Security Standard - najwyższy poziom bezpieczeństwa

Produkt Symantec zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, ponieważ chroni przed różnego rodzaju wirusami oraz programami typu spyware. Ponadto zwalcz także oprogramowanie destrukcyjne oraz wszystkie inne zagrożenia pochodzące z Internetu. Norton Security Standard posiada również zaawansowany typ zabezpieczeń, dzięki którym pomaga chronić prywatne oraz finansowe informacje, których używamy w trakcie korzystania z internetu.

W pakiecie Norton Security Standard jest również usługa 100% Virus Protection Promise. W chwili rozpoczęcia korzystania z usługi, użytkownik otrzymuje dostęp do usług ekspertów, którzy pomagają użytkownikom chronić należące do nich urządzenia przed wirusami.

Wybierz Norton Security Standard Licence Key u sprawdzonego sprzedawcy

Antywirus warto kupować u sprawdzonego, rzetelnego sprzedawcy. Teamnet Software gwarantuje wysoką jakość usług oraz profesjonalną obsługę klienta. Norton Security Standard jest sprzedawany za pomocą licencji ESD, czyli Electronic Software Distribution. Są to elektroniczne licencje, będące w pełni wartościowymi oraz legalnymi produktami.

Różnicą między licencją oryginalną a licencją Norton Security Standard Key w formie ESD, jest fakt, że nie jest ona wysyłana w formie pudełka z programem, lecz za pomocą wiadomości e-mail. W wiadomości znajduje się Norton Security Standard klucz licencyjny oraz specjalny link do pobrania antywirusa na stronie producenta. Norton Security Standard - cena za pierwszy rok wynosi 89 zł.

70 Przedmioty