sluchawka-logo-001

Zadzwoń do nas:

81 866 66 66
mail-logo-001

Wyślij wiadomość email:

[email protected]
zegarek-logo-001

Jesteśmy dostępni: Pn.-Pt.: 9.00 - 17.00

Paysafecard ceny, czyli ile to kosztuje? Paysafecard za 10 zł

Paysafecard sprawdz ile kosztuje karta

W czasach kiedy świat cyfrowych finansów rozwinął się do tak zaawansowanej formy dobrze zabezpieczyć się przed równie rozwiniętym rynkiem cyber-ataków. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się karta Paysafecard.

Nie wiesz czym jest Paysafecard? Gwarantuję Ci, że zapewne miałeś już z nią styczność przy niejednej okazji. Taką kartę można kupić już praktycznie wszędzie, jest m.in. w sklepach Żabka, w supermarketach Carrefour, Auchan i wielu innych miejscach.

Gdzie można nią płacić? Na wielu platformach, takich jak np. Steam, Uplay, Spotify, w Google Play, iStore, a lista ta cały czas rośnie.

Karta Paysafecard zapewnia możliwość realizacji w pełni bezpiecznych płatności internetowych. Myślisz „świetnie, ale ile to kosztuje?” – dobrze trafiłeś, w poniższym artykule przedstawimy ci czym jest Paysafecard, jakie są dostępne opcje doładowań PSC, dowiesz się również gdzie kupić kartę Paysafecard i jaki jest koszt zakupu każdego z poszczególnych doładowań.

Paysafecard, co to jest?

PaySafeCard to nic innego jak forma karty przedpłaconej. Co to znaczy? Kupujesz kartę prepaid z doładowaniem za określoną sumę – tak jak w telefonach na kartę czy bonach podarunkowych. Karta przedpłacona pozwała na realizację płatności z użyciem środków, które są powiązane z tą konkretną kartą. W celu ułatwienia użytkownikowi kontroli nad wydatkami, do karty Paysafecard jest przypisane określone konto, na którym możesz podejrzeć swoje wydatki czy kwotę pozostałą na rachunku. Różnica między takim rachunkiem a zwykłym rachunkiem konta bankowego czy kartą kredytową polega na tym, że nie można za jej pomocą zrealizować przelewu, założyć lokaty czy też rozliczyć kredytu. Karty Paysafecard możesz natomiast użyć do zakupów w sklepach internetowych czy też np. na platformach dla graczy, wszędzie tam, gdzie jest dostępna opcja płatności – Paysafecard.

Chcesz wiedzieć dokładniej, gdzie użyjesz karty Paysafecard?

Kartą Paysafecard możesz zapłacić za zakupy w wielu sklepach internetowych, serwisach i platformach m.in. na platformie Steam, na Xbox One, na Uplay, na Spotify, w Rolbox, na Origin, w Fortnite, na PS4, na telefonie, na iPhonie, w Google Play i w wielu innych miejscach.

Pełną listę miejsc, gdzie zapłacisz kartą Paysafecard, znajdziesz na oficjalnej stronie Paysafecard Polska.

https://www.paysafecard.com/pl-pl/korzystaniez/

Skoro już wiesz gdzie możesz zapłacić kartą Paysafecard, teraz warto sprawdzić gdzie taką kartę możesz kupić.

Wystarczy, że wejdziesz na stronę Paysafecard i wybierzesz zakładkę z listą dostępnych punktów sprzedaży PSC. Możesz również wpisać miasto, kod pocztowy i wówczas na stronie pojawi się informacja o punktach sprzedaży w twojej okolicy.

Do wyboru jest aż 4800 punktów w całej Polsce, kartę zakupisz m.in. w osiedlowych sklepach Żabka, Fresh Market, Polo Market, w supermarketach takich jak: Auchan, Carrefour, E.Leclerk i w wielu innych punktach.

Pełną listę placówek, gdzie zakupisz kartę Pay safe card, znajdziesz na oficjalnej stronie: https://www.paysafecard.com/pl-pl/kup/dystrybutorow/

Skoro już wiesz gdzie można płacić Paysafecard i gdzie można kupić Paysafecard to teraz czas odpowiedzieć na pytanie – ile kosztuje Paysafecard?

Ile kosztuje Paysafecard

Koszt zakupu Paysafecard zależy od kwoty doładowań, o jaką chcesz zasilić swoje konto.

Za używanie karty mogą dojść dodatkowe opłaty, warto zatem wspomnieć, czym jest zwykły prepaid Paysafecard, my Paysafecard, Mastercard.

Zacznijmy od prepaidu Paysafecard

Taka karta umożliwia realizację płatności w ponad tysiącach sklepów internetowych, nie musisz do tego celu posiadać konta bankowego czy karty kredytowej.

Sposób działania zwykłej karty Paysafecard jest prosty. Najpierw znajdź najbliższy punkt sprzedaży z użyciem strony:

https://www.paysafecard.com/pl-pl/kup/wyszukiwanie-punktow-sprzedazy/ – wystarczy, że wpiszesz adres, kod pocztowy, miejscowość i system znajdzie najbliższy punkt w Twojej okolicy.

Następnie wybierz odpowiedni dla siebie nominał karty. Do wyboru są karty (PIN-y) o wartości 20 zł, 30 zł, 50 zł, 100 zł lub 200 zł. Wartość PIN-u możesz następnie przeznaczyć na realizację wybranej płatności. Jeśli nie wykorzystasz całej kwoty, wówczas pozostałe środki są dostępne do wykorzystania w kolejnych płatnościach. Pamiętaj jednak, że jeśli nie wykorzystasz swoich zaległych środków w ciągu 6 miesięcy, to od następnego miesiąca pobierana jest tzw. opłata operacyjna 10 zł.

Kartę Paysafecard możesz kupić w ok. 50 krajach na całym świecie. W zależności od tego, w jakim kraju chcesz zakupić kartę, dostępne są różne nominały w obowiązującej w danym kraju walucie.

Jeśli masz kartę Paysafecard i chcesz sprawdzić dostępne środki na swoim koncie to wystarczy, że wejdziesz na stronę producenta https://www.paysafecard.com/pl-pl/ następnie wybierzesz zakładkę “Sprawdzanie dostępnych środków” i wpiszesz kod PIN swojej karty. Drugą opcją na sprawdzenie środków i zwiększenie opcji użycia karty Paysafecard jest bezpośrednie zarejestrowanie na wspomnianej wcześniej stronie producenta.

Paysafecard umożliwia również płatność z wykorzystaniem kilku kart, czyli kilku PIN-ów.

Jeśli masz na kilku kartach pozostałe środki do wykorzystania, wówczas możesz zsumować wszystkie finanse, wystarczy, że podczas realizacji transakcji podasz PIN-y kart, którymi chcesz zapłacić.

Paysafecard możesz użyć w wielu miejscach, karta jest akceptowana przez tysiące sklepów internetowych m.in. z branży gier, rozrywki, muzyki, filmu, jak również mediów społecznościowych.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://www.paysafecard.com/pl-pl/korzystaniez/

Podczas realizacji płatności nie musisz podawać danych osobowych, numeru karty kredytowej ani żadnych danych bankowych. Co zdecydowanie wpływa na bezpieczeństwo w czasie procesu realizacji płatności.

Jeśli chcesz zapłacić kartą Paysafecard w obcej walucie, wówczas warto sprawdzić, jaki jest jej aktualny przelicznik. Ponownie wystarczy, że wejdziesz na stronę:

https://www.paysafecard.com/pl-pl/produkty/paysafecard/ i na dole strony odnajdziesz “Przelicznik walut”. Z jego pomocą w łatwy sposób poznasz aktualny, interesujący Cię kurs dla wybranej waluty.

Jeśli chcesz mieć możliwość skorzystanie z większej ilości korzyści, wówczas dobrym wyborem jest My Paysafecard lub Paysafecard Mastercard.

Czym jest My Paysafecard?

To osobiste konto płatnicze, które umożliwia zarządzanie wszystkimi kartami (PIN-ami) w jednym miejscu. Co musisz zrobić, żeby zacząć używać My Paysafecard?

Pierwszym krokiem jest bezpłatna rejestracja na stronie: https://www.paysafecard.com/

Następnie doładuj konto zakupionymi kartami paysafecard – tutaj masz możliwość zsumowania środków w jednym miejscu. Po zasileniu konta możesz już spokojnie przejść do płatności za wybraną usługę lub produkt. Płatność zrealizujesz z użyciem nazwy użytkownika i hasła.

My paysafecard w opcji z aplikacją Paysafecard Direct umożliwia bezpośrednie doładowanie konta w punkcie sprzedaży. Kwota zakupionego doładowania jest widoczna na koncie od razu po dokonaniu płatności. Nie musisz wprowadzać 16-cyfrowego kodu PIN.

Kartą, która daje najwięcej korzysci jest Paysafecard Mastercard.

To innowacyjna, bezpieczna metoda płatności. Karta zasilana gotówką służy do realizacji płatności zarówno w internecie, jak i offline – wszędzie tam, gdzie akceptowane są płatności kartą Mastercard. Kartą można płacić w opcji zbliżeniowej, wystarczy, że doładujesz ją przez My Paysafecard.

Jak to działa?

Najpierw rejestrujesz się bezpłatnie do My Paysafecard, następnie przez swoje konto zamawiasz kartę online i dokonujesz jej aktywacji. Płatności tą kartą możesz realizować w ponad 35 mln punktów akceptujących. Opłata roczna za używanie tej karty to tylko 40 zł.

Więcej informacji o Paysafecard Mastercard znajdziesz na stronie producenta:

Paysafecard za 10 zł

Kupując Paysafecard zastanawiamy się, jakie jest najniższe możliwe doładowanie. Czy na przykład dostępne jest PSC za 10 zł? Niestety, PSC za 10 zł nie jest dostępne. Najniższy dostępny nominał obecnie to 20 zł. Zatem PSC 10 zł nie można zakupić, aby zapłacić taką kwotą w sklepie. Dobra wiadomość jest jednak taka, że nawet jeśli kod PSC 10 zł nie istnieje, można pozostałą kwotę przeznaczyć na kolejne zakupy, nie będąc stratnym.

PSC 10 zł – czy są na to szanse?

Paysacecard, czyli forma karty przedpłaconej, dostępna jest na naszym rynku już od dobrych kilku lat. Możesz doładowywać taką kartę w miarę dowolną kwotą – od 20 zł, do nawet 200, a roczna opłata wynosi zaledwie 40 zł. Jeśli chodzi o niskie kwoty w przypadku psc, 10 zł niestety nie przejdzie, gdyż jest to zbyt mała kwota, by można było z nią coś zrobić. Możliwe, że na opłatę psc 10 zł będzie trzeba jeszcze długo poczekać, ale i tak warto korzystać z tej formy płatności. Jest ona jedną z najbezpieczniejszych dostępnych form.

Ile kosztuje Paysafecard 20 zł

Doładowanie paysafecard o wartości 20 zł to najniższa kwota z dostępnych opcji doładowań. Taką kartę zakupisz już w cenie 22 zł.

Ile kosztuje Paysafecard 30 zł

Kartę paysafecard zakupisz również w kwocie doładowania równej 30 zł. Za taką kartę w rzeczywistości zapłacisz 32 zł. Paysafecard PIN PSC doładowanie możesz zakupić u nas!

Ile kosztuje Paysafecard 50 zł

Kolejną możliwą kwotą doładowania jest karta PIN o wartości 50 zł. Taką kartę zakupisz po nieco wyższej prowizji, całościowo w kwocie 53 zł. Paysacefard PIN PSC doładowanie możesz zakupić w tej kwocie, np. na stronie:

Ile kosztuje Paysafecard 100 zł

Jedną z najwyższych dostępnych obecnie kwot zasilających jest karta Paysafecard PIN PSC doładowanie 100 zł.

Za taką kartę w najtańszej opcji zapłacisz 105 zł. Wystarczy, że wejdziesz na stronę jednego z rzetelnych sprzedawców:

Ile kosztuje Paysafecard 200 zł

Kolejną, najwyższą z dostępnych kwot doładowań jest karta o wartości 200 zł.

Taką kartę Paysafecard PIN PSC zakupisz już w kwocie 210 zł. W takiej kwocie kartę dostaniesz w sklepie internetowym:

Ile kosztuje najtańszy Paysafecard

Najtańsze doładowanie Paysafecard jest dostępne w cenie 20 zł, plus prowizja za sprzedaż karty w sklepie internetowym, bądź punkcie stacjonarnym. Taką kartę zakupisz już w cenie ostatecznej od 22 zł.

Jednym ze sklepów stacjonarnych, które w swojej ofercie mają wszystkie dostępne opcje doładowań karty PSC jest sklep Teamnet Software. Zapoznaj się z dostępną ofertą:

Jak doładować konto Steam przez paysafecard?

Jeśli zastanawiasz się, jak doładować konto Steam przez paysafecard, zadanie to jest proste. Wystarczy w aplikacji Steam kliknąć Wyświetl mój portfel, następnie Dodaj środki. W oknie, które pojawi się po wywołaniu tej opcji, należy kliknąć Wybierz sposób płatności. W menu trzeba wybrać opcję paysafecard. Następnie należy uzupełnić informacje o sobie, takie jak imię, nazwisko i adres. Po uzupełnieniu tych danych można już doładować konto za pomocą paysafecard.

Paysafecard hasło 

W przypadku każdego portalu, na jakim zakładamy konto, bardzo ważne jest ustawienie odpowiedniego hasła. Służy ono do logowania się na swoje konto, aby kontrolować środki czy wykonywać wpłaty i wypłaty. Jak powinno wyglądać w przypadku paysafecard hasło? Podobnie jak w innych portalach, musi ono być na tyle skomplikowane, aby znacząco utrudnić potencjalną próbę włamania się na konto. Najlepiej używać małych i dużych liter, cyfr oraz znaków specjalnych. To sprawi, że hasło będzie trudne do złamania.

My Paysafecard – rejestracja łatwiejsza niż myślisz

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z My Paysafecard? Rejestracja jest naprawdę łatwa i bezproblemowa. Wystarczy, że przejdziesz przez standardowe pola typu wybór kraju, adres e-mail, hasło, weryfikacja adresu czy dane osobowe. Łatwizna, prawda? W My Paysafecard rejestracja jest łatwa, ponieważ zależy nam na tym, żeby klienci byli zadowoleni i chcieli polecać system swoim znajomym. Jesteśmy zdania, że systemy płatności takie jak Paysafecard rewolucjonizują rynek i ułatwiają uiszczanie opłat na całym świecie.

Paysafecard koszt – podsumowanie

Mam nadzieję, że udało nam się wyczerpać temat związany z często wyszukiwanym zapytaniem “Paysafecard koszt”.

Przed zakupem karty Paysafecart warto wejść na stronę producenta i zapoznać się z dostępną listą miejsc, które współpracują z Paysafecard i umożliwiają sprzedaż w formie online lub w trybie stacjonarnym.

Jeśli masz dodatkowe pytania, zapraszamy do skorzystania z opcji komentowania.

Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące cię kwestie dotyczące tematu: „PaySafeCard ceny, czyli ile to kosztuje”.

Autor: Marcin Nawrath

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


×

Dlaczego Teamnet Software?
Bardzo dobry
100.0%
z 13081 opinii wystawionych w ciągu 24 miesięcy