sluchawka-logo-001

Zadzwoń do nas:

81 866 66 66
mail-logo-001

Wyślij wiadomość email:

[email protected]
zegarek-logo-001

Jesteśmy dostępni: Pn.-Pt.: 8.00 - 16.00

PaySafeCard, gdzie kupić?

Paysafecard - Gdzie kupisz kartę?

W czasach kiedy płatności internetowe są już codziennością, warto pomyśleć o tym, w jaki sposób możemy się zabezpieczyć przed cyfrowymi kradzieżami. Przechwytywanie danych logowania do kont bankowych, strony imitujące stronę banku i wiele innych wykorzystywanych przez hakerów metod, spędza sen z powiek nie jednej osobie. Dlaczego? Przecież odpowiada za to bank – powiesz, niestety nie zawsze bank ponosi odpowiedzialność za tego typu ataki, czasami skradziona z naszego konta kwota okazuje się stratą nie do odzyskania. Jednym z rozwiązań, które pomaga skutecznie uniknąć problemów w związku z atakami hakerów, jest płacenia kartą PaySafeCard. W poniższym artykule dowiesz się, co to jest PaySafeCard (inaczej PSC), gdzie kupić PaySafeCard (stacjonarnie i online), jakie są ceny PaySafeCard (opcje doładowań), gdzie możesz płacić kartą PSC oraz wiele innych informacji na temat PaySafeCard Polska.

PaySafeCard, co to jest?

PaySafeCard – co to właściwie jest? Najprościej mówiąc, jest to karta, która umożliwia wykonywanie bezpiecznych płatności przez internet. Możesz kupić wybrany produkt czy usługę bez konieczności wpisywania danych karty kredytowej lub innych danych osobistych. To, od czego musisz zacząć, to zarejestrowanie konta PaySafeCard. Następnie wystarczy, że wybierzesz i kupisz odpowiednie doładowanie karty PaySafeCard. Taką kartą możesz zapłacić w wielu miejscach w internecie – zarówno za produkty, jak i usługi.

PaySafeCard Polska może być wykorzystywana do zakupów, gdziekolwiek zechcesz, nawet za granicą, bazując na opłacalnym dla ciebie przeliczniku.

Jak podaje PaySafeCard na swojej stronie, można płacić kartą m.in. w świecie gier, np. na platformie Steam podczas korzystania z social mediów, używając VoIP, komunikatorów i telefonii, płacąc za usługi internetowe i podróże, w zakładach bukmacherskich, podczas rozgrywek w pokera i w wielu innych miejscach. Chcesz poznać przykłady, gdzie dokładnie możesz zapłacić kartą PaySafeCard?

Możesz zapłacić nią np. na Allegro, na PayPal, na Xbox One, na Uplay, na Steam, na Spotify, na Roblox, na Origin, w Fortnite, na PS4, na telefonie, na iPhonie, w Google Play oraz jak płacić PaySafeCard w sklepie.

Pełną listę miejsc, gdzie użyjesz karty PaySafeCard, znajdziesz na oficjalnej stronie PaySafeCard:

https://www.paysafecard.com/pl-pl/korzystaniez/

PaySafeCard-jak to dokładnie działa?

Na początku zacznij od rejestracji konta, wejdź na stronę https://my.paysafecard.com/mypins-psc/registration/customerData.xhtml

Następnie wystarczy, że udasz się do wybranego sklepu i wybierzesz kwotę doładowania. Całościowy proces jest bardzo podobny do doładowania telefonu na kartę. Po zakupie otrzymasz potwierdzenie z 16-znakowym numerem. W kolejnym kroku po prostu wybierasz produkt lub usługę, za którą chcesz zapłacić kartą PaySafeCard i wpisujesz otrzymany wcześniej kod. Proste, prawda? Pamiętaj, aby kupić doładowanie nie mniejsze niż koszt produktu czy usługi, jaką chcesz zakupić. Jeśli kwota doładowania jest wyższa od ceny usługi/produktu, wówczas pozostałe pieniądze zostaje na karcie i możesz ją wykorzystać w przyszłości. W kolejnym punkcie dowiesz się, gdzie można kupić PSC.

PaySafeCard, gdzie kupię?

Na stronie PaySafeCard widnieje zakładka z listą dostępnych punktów, gdzie można kupić PSC. Wystarczy, że wpiszesz miasto, kod pocztowy i pojawi się lista punktów sprzedaży (PSC sklepy), które znajdują się najbliżej ciebie. Masz do wyboru aż 4800 miejsc, gdzie z łatwością kupisz kartę PaySafeCard, od osiedlowych sieciówek, takich jak: Żabka, Fresh Maret, Polo Market i wiele innych, po duże supermarkety takie jak: Auchan, Real, Inmedio, Pepco, MediaExpert, Carrefour, E.Leclerc i wiele innych. Kartę zakupisz również w Komputroniku, na stacjach benzynowych, w placówkach Poczta Polska czy kioskach RUCH. Wszystkie informacje, gdzie kupić PaySafeCard, znajdziesz na oficjalnej stronie producenta.

Pełna lista miejsc, gdzie kupić PaySafeCard: https://www.paysafecard.com/pl-pl/kup/dystrybutorow/

PaySafeCard, gdzie kupić online?

Nie wiesz, gdzie można kupić PaySafeCarda online? Już podpowiadamy. Karty PaySafeCard można kupić w marketach takich jak np. Real, Polo Market, Auchan, ale kupisz ją również np. w Żabce czy Empiku. Jeśli nie chcesz wychodzić z domu, warto zajrzeć na Ceneo, Allegro lub do kilku innych dostępnych internetowo sklepów, gdzie karty PaySafeCard są dostępne w sprzedaży. Należy jednak pamiętać, że zakup karty PaySafeCard online wiąże się z doliczeniem dodatkowej prowizji. Zastanawiasz się, jakie są ceny PaySafeCard? Przykładowo, za kartę o wartości 20 zł netto zapłacisz przy zakupie internetowym 22,69 zł.

Jeśli kupujesz PaySafeCard przez internet, warto pamiętać, żeby zawsze sprawdzić wiarygodność danego sklepu czy platformy internetowej. Poczytaj opinie na forum i sprawdź Certyfikat SSL, zanim zrealizujesz transakcję. Jeśli zakupu dokonujesz za pośrednictwem Allegro, sprawdź koniecznie opinie o sprzedającym, przeczytaj, co użytkownicy mówią o zakupie karty PaySafeCard u tego sprzedawcy i jeśli opinie są pozytywne, to oczywiście dokonaj zakupu.

Gdzie kupić PaySafeCard za 20 zł?

PaySafeCard umożliwia zakup kilku form doładowań. Możesz zatem kupić wybraną kartę za określoną przez PaySafeCard kwotę. Karty za 20 zł są najtańszą, dostępną opcją. Kupisz je w wybranych placówkach, opisanych na stronie: https://www.paysafecard.com/pl-pl/kup/dystrybutorow/

Gdzie kupić PaySafeCard za 30 zł?

Kolejnym pakietem są karty dostępne w cenie 30 zł. W tym momencie PaySafeCard nie umożliwia jeszcze kupna karty za dowolnie wybraną kwotę, ale środki z konta nie znikają i za każdym razem są sumowane, co możesz potraktować jako formę dodatkowego miejsca do przechowywania swoich oszczędności i z czasem zakupu wymarzonego produktu lub usługi.

Gdzie kupić PaySafeCard za 50 zł?

Z wyższych opcji doładowań możesz wybrać kwotę 50 zł, która pozwoli Ci na dokonanie większych zakupów w wybranych sklepach. Pełną listę sklepów gdzie możesz kupić produkty, płacąc kartą PaySafeCard, znajdziesz na stronie producenta: https://www.paysafecard.com/pl-pl/korzystaniez/

Gdzie kupić PaySafeCard za 100 zł?

Jednym z wyższych pakietów jaki możesz uzyskać, jest karta za 100 zł. Jest to jedna z najwyższych możliwych opcji PaySafeCard. Gdzie kupisz PaySafeCard w tej kwocie? Zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w internecie, np. na Ceneo, Allegro i wielu innych platformach sprzedaży. Pamiętaj o tym, że PaySafeCard działa na całym świecie. Możesz z niej korzystać podczas swoich podróży biznesowych czy wyjazdów prywatnych.

Gdzie kupić PaySafeCard za 200 zł?

Karta PaySafeCard za 200 zł jest najwyższą możliwą na tę chwilę opcją doładowania. Jeśli chcesz zwiększyć ilość środków na karcie, wówczas wystarczy, że dokupisz dodatkowe doładowania i pieniądze zsumują się na twoim koncie, np. kupując kartę za 200 zł i kartę za 100 zł uzyskasz pakiet doładowań w wysokości 300 zł. Wybór miejsca zakupu zależy wyłącznie od ciebie. Sklepy, w których są dostępne karty PaySafeCard, są z pewnością niedaleko ciebie. Pamiętaj również o opcji zakupu online.

Pełna lista miejsc, gdzie kupić PaySafeCard: https://www.paysafecard.com/pl-pl/kup/dystrybutorow/

Limity kwot PaySafeCard

Maksymalna kwota transakcji, jaką możesz zrealizować z użyciem standardowej PaySafeCard prepaid to 1000 zł. Jeśli interesują Cię zakupy o wyższych nominałach, wówczas warto zamówić kartę, którą będziesz mógł swobodnie doładowywać (dostępna dla osób od 16 roku życia) – PaySafeCard Mastercard.

W przypadku karty PaySafeCard Mastercard limit doładowania dla osoby dorosłej to 20 tys. zł, a dla młodzieży 4 tys. zł. Szczegółowe informacje na temat limitów doładowań, transakcji i wypłat z bankomatów znajdziesz tutaj: https://www.paysafecard.com/pl-pl/produkty/mastercard/

PaySafeCard Payout

Jeśli zależy ci dodatkowo na możliwości wypłacenia pieniędzy z bankomatu, wówczas dobrą opcją jest PaySafeCard Payout. W opcji standardowej możesz wypłacić do 1000 zł miesięcznie, a jeśli chcesz mieć większą swobodę wypłat, wówczas warto przyjrzeć się karcie my PaySafeCard unlimited, gdzie rocznie możesz wypłacić z bankomatu nawet 70 tys. zł. Nie pozostaje powiedzieć nic innego, jak „doładuj PaySafeCard i ciesz się pełną swobodą”.

PaySafeCard, a podatki

Zakup karty PaySafeCard to prawnie nic innego jak sprzedaż towarów. Ty otrzymujesz kartę z kodem PIN, czyli przedmiot materialny, a sprzedający dostaje za to zapłatę. Formalnie zakup karty PaySafeCard to po prostu wymiana danej kwoty w formie obiegowej na formę cyfrową, co skutecznie tłumaczy, dlaczego płatności takie nie podlegają opodatkowaniu.

Jak mówi nam definicja z art.2 punkt 6 ustawy o podatku od towarów i usług ( VAT):

“Kody PIN zastępują środki pieniężne, za które zwyczajowo nabywa się towary i usługi. Sprzedaż paysafecard, a właściwie udostępnianie kontrahentom kodów PIN, którymi dokonują zakupów, nie można utożsamiać z dostawą towarów podlegającą opodatkowaniu VAT. Stanowisko takie przyjął Dyrektor Izby Skarbowej w Katowicach 15 kwietnia 2013 r. w interpretacji indywidualnej (IBPP2/443-28/13/KO).”

Paysafecard – Media Markt, Carrefour i inne

Wiesz gdzie możesz płacić prepaidami Paysafecard? Media Markt, Carrefour, Żabka i wiele wiele innych. Dlaczego? Ponieważ karty prepaid w niczym nie ustępują tradycyjnym kartom bankowym, a czasami są bezpieczniejszą formą zapłaty, ponieważ korzystamy tylko z pieniędzy, którymi doładowaliśmy kartę, co jest szczególnie pomocne w podróży oraz na imprezach, gdzie szczególnie łatwo o różne kradzieże. Jeśli więc posiadasz Paysafecard, Media Markt i inne stoją przed Tobą otworem. Wystarczy, że doładujesz konto za odpowiednią sumę.

Podsumowanie

W czasach, kiedy cyberprzestępstwa są na porządku dziennym tak samo, jak płatności internetowe, dobrze pomyśleć o rozwiązaniu, które uchroni cię przed ewentualnymi atakami ze strony hakerów. Jednym z takich zabezpieczeń jest z pewnością PaySafeCard. Karta nie tylko umożliwia bezpieczne płatności w internecie i sumowanie dostępnych środków, ale daje również możliwość wypłaty pozostałej kwoty w bankomacie. Działa więc w pewny stopniu jak zwykła karta płatnicza, ale w bezpieczniejszej formie. Kartą tą możesz dokonać zakupów internetowych na całym świecie. Nie musisz się już martwić o bezpieczeństwo swoich transakcji, wszystko załatwi za ciebie karta PaySafeCard.

Mamy nadzieję, że udało nam się odpowiedzieć na wszelkie pytania i niepewności w związku z zakupem i użytkowaniem karty PaySafeCard.

Jak sama nazwa wskazuje, “Pay Safe Card”, czyli-“płać bezpieczną kartą”, jest jedną z bezpieczniejszych form płatności w dzisiejszych czasach.

Jeśli macie dodatkowe pytania, zapraszamy do skorzystania z opcji komentowania.

Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące was kwestie dotyczące tematu: „gdzie kupić PaySafeCard”.

Autor: Marcin Nawrath

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


×

Dlaczego Teamnet Software?
Bardzo dobry
100.0%
z 19591 opinii wystawionych w ciągu 24 miesięcy