sluchawka-logo-001

Zadzwoń do nas:

81 866 66 66
mail-logo-001

Wyślij wiadomość email:

[email protected]
zegarek-logo-001

Jesteśmy dostępni: Pn.-Pt.: 9.00 - 17.00

Paysafecard jak działa? Jak doładować konto Steam przez Paysafecard?

jak dziala paysafecard

Paysafecard to karta przedpłacona, która pozwala na realizację bezpiecznych płatności internetowych bez podawania danych osobowych. W dzisiejszych czasach, gdzie powszechnie używa się płatności internetowych i równie często dochodzi do cyberprzestępstw, takie rozwiązanie jest bardzo istotną kwestią.

Warto wspomnieć, że karta Paysafecard jest obecnie uznawana za jedną z najbezpieczniejszych form płatności.

Gdzie można ją kupić? Jest powszechnie dostępna w wielu miejscach m.in. w sklepach Żabka, Fresh Market, w supermarketach takich jak Auchan, Carrefour i w wielu innych punktach. Płatność z użyciem karty Paysafecard jest akceptowana w ponad 35 mln sklepów na całym świecie. Nic więc dziwnego, że zastanawiasz się, co to jest Paysafecard i jak działa Paysafecard.

W poniższym artykule przedstawię Ci szczegółowo, jak działa Paysafecard i Paysafecard Steam, czym jest My Paysafecard oraz jakie są rodzaje kart Paysafecard, dodatkowo poznasz aplikację Paysafecard Direct i dowiesz się szczegółowo jak korzystać z tej niezawodnej karty.


Paysafecard jak to działa?


Zastanawiasz się jak działa Paysafecard? Nic prostszego. Karta przedpłacona Paysafecard to forma płatności internetowej. Można nią płacić za produkty i usługi w wielu sklepach internetowych, serwisach i platformach na całym świecie, możesz nią również doładować telefon na kartę. Jak to działa? Karta opiera się na tzw. systemie prepaid, czyli systemie kart przedpłaconych.

Zacznijmy od tego, gdzie można kupić kartę Paysafecard.

Kartę Paysafecard kupisz w jednym z około 450 tys. punktów sprzedaży, które są zlokalizowane na całym świecie. Możesz ją dostać m.in. w sklepach osiedlowych Żabka, na Poczcie Polskiej, w Empiku, Fresh Markecie, w supermarketach Auchan, Carrefour, na stacjach benzynowych Lotos i w wielu innych miejscach. Jest dostępna w większości znanych nam i powszechnie dostępnych punktów sprzedaży.

Jeśli chcesz znaleźć placówkę dostępną w swojej okolicy, wystarczy, że wejdziesz na główną stronę Paysafecard

https://www.paysafecard.com/pl-pl/kup/wyszukiwanie-punktow-sprzedazy/

następnie wpiszesz swój adres, kod pocztowy, miejscowość i klikniesz „szukaj”.

Kartę Paysafecard zakupisz również w internecie m.in. na naszej stronie: https://teamnet-software.pl/kategoria/karty-prepaid/paysafecard/

Pełną listę miejsc, gdzie kupisz Paysafecard, znajdziesz w zakładce:

https://www.paysafecard.com/pl-pl/kup/dystrybutorow/

Każda z kart Paysafecard posiada 16-cyfrowy kod PIN, który umożliwia płacenie online bez konieczności podawania danych karty kredytowej i jakichkolwiek danych osobowych, płatność taka jest zatem zupełnie bezpieczna i anonimowa, nie ma możliwości, żeby hakerzy przejęli Twoje dane, ponieważ płatności z użyciem karty Paysafecard odbywają się wyłącznie z użyciem kodu PIN, który jest indywidualny dla każdej karty.

Karty PSC dostępne są w opcjach doładowań: 20 zł, 30 zł, 50 zł, 100 zł i w najwyższej kwocie 200 zł.


Gdzie możesz płacić kartą Paysafecard?


Karta jest akceptowana w wielu serwisach i sklepach internetowych, możesz nią zapłacić m.in. w BlazingFast, Cosmobox, AC Webconnectiong, deposit files, Disconnect, FileSpace, Forex Time, c2Play i w wielu innych miejscach.

Opłacisz nią również gry online, MMo, gry przeglądarkowe, zręcznościowe i rekreacyjne np. Roblox, League of Legends, S4League, Everquest, Star Wars: the old Republic, Farmerama.

Kartę akceptują takie platformy dla graczy jak: Google Play, Steam, 4 game, Uplay, Xbox One, Origin i wiele innych.

Pełną listę miejsc, gdzie dokonasz płatności online w grach przy użyciu karty Paysafecard znajdziesz na stronie:

https://www.paysafecard.com/pl-pl/korzystaniez/gry/page/5/

Karta Paysafecard umożliwia również płacenie na portalach społecznościowych, które oferują gry i aplikacje społecznościowe.

Pełną listę znajdziesz na oficjalnej stronie Paysafecard Polska:

https://www.paysafecard.com/pl-pl/korzystaniez/portales-polecznosciowe/

To nie koniec miejsc, gdzie użyjesz tej bezpiecznej i anonimowej karty. Paysafecard umożliwia również płacenie za usługi VoIP (Voice over IP), telefonii i komunikatorów m.in. Skype, Aufladen.de, Telekom, telgo, Joxko, Jinggling, Overseas Top UP.

Transakcje z użyciem karty Paysafecard możesz również zrealizować, płacąc za usługi na platformach gwarantujących miejsce sieciowe, platformach podróżniczych m.in. skydrafr, Deposit Files i wielu innych.

Sprawdź aktualną listę:

https://www.paysafecard.com/pl-pl/korzystaniez/uslugi-internetowe/

Zastanawiasz się jak bezpiecznie i anonimowo zapłacić za zakłady sportowe? Tutaj również użyjesz karty Paysafecard. Akceptują ją tak znane platformy, jak totolotek i Betfan.


Jak działa Paysafecard Steam?


Steam to jedna z najsłynniejszych platform dystrybucji cyfrowej, system gry wieloosobowej, jak również serwis społecznościowy, na którym użytkownicy wymieniają się opiniami na temat najnowszych produkcji w świecie gier.

Co ma wspólnego karta Paysafecard z tą znaną platformą?

Steam jest jedną z najbardziej uznanych platform z grami, która akceptuje formę płatności Paysafecard.

Jak doładować swoje konto na Steam?

Klikamy w nasz profil, następnie szczegóły konta i „dodaj środki do swojego portfela Steam”. Konto można doładować w walucie Euro w określonych wariantach, zaczynając od kwoty 5 Euro. Nie użyjemy zatem do tego karty Paysafecard w kwocie doładowania 20 zł, najlepiej zakupić kartę PSC w kwocie doładowania 50 zł i wybrać na platformie Steam wartość 10 Euro. Następnie przechodzimy do sposobu płatności i wybieramy metodę Paysafecard, kontynuujemy, akceptujemy warunki płatności i przechodzimy do realizacji naszego zamówienia-system przekieruje nas na stronę PSC. Teraz pozostaje nam tylko wpisać 16-znakowy kod PIN, zaakceptować warunki i kliknąć „Płatność”. Na koniec zostaniemy przeniesieni na platformę Steam, na której zobaczymy już dostępną kwotę środków w wysokości 10 Euro.

Steam to platforma, której nie trzeba przedstawiać żadnemu graczowi ani bywalcowi wirtualnego świata. Jest to portal społecznościowy, opiniotwórczy oraz sklep z grami w jednym. Jeśli chcesz z niego korzystać, to pewnie zastanawiasz się jak doładować konto Steam Paysafecard. Jeśli nie chcesz podawać swoich danych konta bankowego ani karty kredytowej, to system prepaid będzie strzałem w dziesiątkę. Pamiętaj, że możesz używać tej karty podobnie jak każdej innej. Wiesz już jak doładować konto Steam Paysafecard?


Jak działa My Paysafecard


Zarówno My Paysafecard, jak i Paysafecard Mastercard umożliwiają skorzystanie z większej ilości dostępnych opcji, jakie oferuje karta Paysafecard.

Zacznijmy od My Paysafecard. To inaczej osobiste konto płatnicze, które pozwala na zarządzanie w jednym miejscu wszystkimi doładowaniami (PIN-ami), jakie zakupiłeś do tej pory. Co zrobić, żeby zacząć korzystać z My Paysafecard?

Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie: https://www.paysafecard.com/

W następnej kolejności doładuj swoje konto zakupionymi PIN-ami i po chwili zobaczysz zsumowane środki z zakupionych kart w jednym miejscu. Teraz możesz już spokojnie zrealizować płatność online za interesujący cię produkt czy usługę. Płatność My Paysafecard dokonasz z użyciem nazwy użytkownika i hasła.

Przejdźmy teraz do Paysafecard Mastercard. To innowacyjna metoda płatności, z użyciem której możesz dokonać zakupów zarówno online, jak i offline, również w opcji zbliżeniowej. Jest możliwa wszędzie tam, gdzie akceptowane są płatności kartą Mastercard.

Jak możesz zamówić kartę Paysafecard Mastercard?

Wystarczy, że zarejestrujesz się do My Paysafecard, następnie przez konto online zamówisz kartę i po otrzymaniu dokonasz jej aktywacji.

Więcej informacji na temat Paysafecard Mastercard znajdziesz na stronie:

https://www.paysafecard.com/pl-pl/produkty/mastercard/


Jak działa Paysafecard Direct


Paysafecard direct to opcja, która umożliwia bezpośrednie doładowanie konta My Paysafecard w punkcie sprzedaży. Kwota doładowania zasila konto w trybie natychmiastowym, bez konieczności wprowadzania 16-cyfrowego kodu PIN.

Jak to działa?

Wystarczy, że wygenerujesz kod kreskowy za pomocą aplikacji lub konta My PSC na komputerze. Dzięki Paysafecard Direct masz możliwość wyboru większej opcji nominałów o wartości nawet do 800 zł. Wystarczy, że znajdziesz punkt sprzedaży Paysafecard z oznaczeniem „d” i okażesz kod kreskowy, zakupione środki będą dostępne od razu na Twoim koncie.

Najwygodniejszą formą korzystania z Paysafecard Direct jest aplikacja mobilna, pozwala ona na generowanie kodów kreskowych poza domem.

Jeśli wolisz korzystać z Paysafecard Direct za pośrednictwem komputera wówczas kody kreskowe będziesz mógł pobrać jako dokument PDF lub w formie wiadomości e-mail, lub SMS.

Punkty sprzedaży Paysafecard Direct dostępne są na stronie:

https://www.paysafecard.com/pl-pl/kup/wyszukiwanie-punktow-sprzedazy/


Paysafecard jak korzystać


Paysafecard to jedna z najbezpieczniejszych i zarazem najprostszych form płatności. Nie potrzebujesz konta bankowego ani karty kredytowej, wystarczy ci 16-cyfrowy PIN, którym możesz płacić w wielu miejscach na całym świecie.

Nie musisz się już martwić ostrzeżeniami na temat kolejnych cyber ataków na świat cyfrowej bankowości.

Kartę możesz również podłączyć do PayPal-a. W tym celu będziesz potrzebował karty Paysafecard Mastercard. Wystarczy, że zalogujesz się do swojego konta PayPal, następnie wybierzesz z menu po lewej stronie „Konta bankowe i karty kredytowe” i klikniesz „Dodaj kartę kredytową”, dzięki tej opcji płacenie kartą Paysafecard jest możliwe wszędzie tam, gdzie jest dostępna opcja płatności PayPal.


Paysafecard nie działa


Twoja karta Paysafecard nie działa? Jest to praktycznie niemożliwe, ale czasami zdarzają się sytuacje techniczne, które sprawiają, że masz problem z użyciem karty np. zapomniałeś hasła do swojego konta My PSC, nie wiesz jak sprawdzić pozostałe środki na swojej karcie, masz podejrzenia na temat oszustwa, które miało miejsce z wykorzystaniem twojej karty. W takich i innych sytuacjach najlepiej udać się na oficjalną stronę Paysafecard do zakładki „Pomoc – podejrzenie oszustwa”:

https://www.paysafecard.com/pl-pl/pomoc/podejrzenie-oszustwa/

lub w przypadku problemów technicznych – „Pomoc – problemy z płatnością”:

https://www.paysafecard.com/pl-pl/pomoc/problemy-z-platnoscia/


Jak doładować konto Steam przez Paysafecard?


Jeśli zastanawiasz się jak doładować konto Steam przez Paysafecard, to z pewnością nie jesteś jedyny, ponieważ ciekawi to większość świeżych użytkowników systemu kart przedpłaconych. Warto zaznaczyć na wstępie, że jest to w pełni bezpieczne i z konta zabierane jest tylko tyle, ile powinno. Jeśli nie wiesz jak doładować konto Steam przez Paysafecard, a potrafisz to zrobić w tradycyjny sposób, to podpowiadamy, że jest to niemalże analogiczne! Wystarczy wpisać w polach płatności odpowiednie dane i gotowe.

 


Podsumowanie


Mam nadzieję, że po przeczytaniu tego artykułu już wiesz jak działa Paysafecard.

Jeśli masz dodatkowe pytania, zapraszamy do skorzystania z opcji komentowania.

Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące cię kwestie dotyczące tematu: „Paysafecard jak działa”.

Autor: Marcin Nawrath

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


×

Bardzo dobry
100.0%
z 11868 opinii wystawionych w ciągu 24 miesięcy