sluchawka-logo-001

Zadzwoń do nas:

81 866 66 66
mail-logo-001

Wyślij wiadomość email:

[email protected]
zegarek-logo-001

Jesteśmy dostępni: Pn.-Pt.: 9.00 - 17.00

Paysafecard jak płacić? Jak łączyć kody Paysafecard?

Paysafecard jak płacić?

Paysafecard to rodzaj kart przedpłacowych, inaczej zwanych pre-paid, które są znane od dawna na Polskim rynku. To idealna metoda płatności, jeśli chcesz zachować pełną anonimowość podczas realizacji transakcji internetowych. Zamiast standardowej karty płatniczej czy kredytowej i przymusowego podawania danych, logowania do banku, dzięki użyciu karty paysafecard pozostaniesz bezpieczny, a Twoje informacje personalne nie będą zagrożone. W poniższym artykule dowiesz się jak płacić kartą paysafecard, jak płacić kartą paysafecard bez konta, na Xbox one, na iPhone, na Alieexpress, w Brawl Stars, jak zapłacić dwoma kartami paysafecard oraz jak płacić paysafecard na g2a.

Jak płacić my paysafecard

Wraz z rozwojem internetu cyberprzestępcy ciągle unowocześniają metody ataków. Podrabianie stron sklepów, a nawet banków to powszechna metoda przejmowania naszych danych płatniczych, a w następnej kolejności również naszych pieniędzy.

Karta Paysafecard to karta do przeprowadzania bezpiecznych płatności w internecie, coraz bardziej popularna w czasach cieszących się popularnością płatności on-line. Karty przedpłacowe są o wiele bardziej popularną i bezpieczniejszą metodą niż BLIK, przelew błyskawiczny czy zwykła płatność kartą zbliżeniową. Czym jest karta przedpłacowa? To typ karty pre-paid, który opiera się na płatności kartą, do której wcześniej zostały zakupione środki, często tego typu karty są używane w formie kart podarunkowych. Karta Paysafecard jest dostępna m.in. w Portugalii, Rumuni, Belgii, Austrii, w Danii, Czechach, na Cyprze, we Francji, Finlandii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i w wielu innych miejscach na świecie.

Możliwość korzystania z karty po zakupie środków jest zupełnie bezpłatna, pod warunkiem wykorzystania zakupionych środków w czasie 12 miesięcy. Od 13-stego miesiąca Paysafecard pobiera dodatkową opłatę. Karta jest też dobrą alternatywą dla osób młodych, dzieci, które nie posiadają własnego rachunku w banku. Odpowiednie doładowanie zakupisz w jedynym z dostępnych sklepów stacjonarnych lub internetowych. Pełna lista sklepów internetowych jest dostępna na stronie https://www.paysafecard.com/pl-pl/kup/wyszukiwanie-punktow-sprzedazy/

Wystarczy wpisać najbliższy Twojej lokalizacji adres, kod pocztowy, miejscowość i po chwili pojawi się lista punktów sprzedaży, które znajdują się w Twojej okolicy.

Do wyboru masz, aż 450 tys. punktów sprzedaży stacjonarnej. Kartę Paysafecard zakupisz m.in. w sklepikach osiedlowych typu Fresh Market, Żabka, jak również w Kioskach Ruch-u, dużych marketach handlowych np. Auchan, Carrefour, Real, a także w Media Markt, Neonet, Komputronik i na stacjach benzynowych Circle K.

Kartę Paysafecard możesz kupić również w wielu sklepach internetowych, m.in. na naszej stronie Teamnet Software https://teamnet-software.pl/kategoria/karty-prepaid/paysafecard/

Po zakupie karty otrzymujesz 16-cyfrowy kod PIN z określoną kwotą na koncie. Paysafecart umożliwia zakup PIN-ów o nominałach 20 zł, 30 zł, 50 zł, 100 zł i w najwyższej możliwej opcji 200 zł.

Jak płacić paysafecard bez konta

Kartą Paysafecard możesz płacić w tysiącach sklepów, serwisów internetowych i aplikacjach. Karta ta umożliwia realizację płatności internetowych na całym świecie – w ponad 46 krajach. To, co rozróżnia kartę w poszczególnych krajach to waluta i możliwe nominały Paysafecard. Tek karty pre-paid możesz używać bez potrzeby posiadania karty debetowej, konta bankowego czy karty kredytowej. Płatność realizujesz z wykorzystaniem 16-cyfrowego kodu PIN.

Jak płacić przez paysafecard

Z kartą Paysafecard możesz realizować płatności u licznych dostawców oferujących usługi internetowej. Płatność kartą jest realizowana w trybie natychmiastowym. Gdzie jej użyjesz?

  • W świecie gier m.in. w Google Play, MMOGA, Play Station Store, na platformie Steam, 4 game, Wargaming, Dropzone, Farmerama i w wielu innych miejscach.
  • Na portalach społecznościowych m.in. w Club Cooee, IMVU, PeoplePerHour, Secret City, Start Mail itd.
  • W czasie korzystanie z usług internetowych typu VoIP (Voice over IP) oraz komunikatorów m.in. Skype, Telekom Telgo, Toolani, Joxko, Auflagen.de, Overseas Top Up, Jinggling.
  • Podczas zapisywanie zdjęć, filmów, muzyki na nośnikach internetowej pamięci, korzystania z usług hostingowych, serwerowych, rezerwacji internetowo wycieczek. Wszędzie tam, gdzie bezpieczna płatność internetowa jest najlepszą formą zakupu. Blazing Fast, DepositFiles, Dreamload, Skydraft, Toll Collet to tylko niektóre z miejsc, gdzie wykorzystasz zakupiony kod Paysafecard.
  • W zakładach sportowych, pokerowych i innych. Płatność w zakładach bukmacherskich może być bezpieczna i zupełnie anonimowa. Chcesz zakupić totolotka, czy może skorzystać z serwisu Betfan? Z kartą Paysafecard los na loterię zakupisz w pełni bezpiecznie w kilku prostych krokach, bez potrzeby posiadania konta w banku.

Płatność Paysafecard to bardzo popularna metoda płatności, dostępna już w tysiącach sklepów www i aplikacjach. Do realizacji płatności wystarczy Ci jedyni karta z 16 cyfrowym kodem PIN. Przykładowo, jeśli chcesz zrealizować kod na platformie Steam, wystarczy, że wybierzesz metodę płatności Paysafecard i wpiszesz zakupiony kod, wówczas z Twojej karty zostanie ściągnięta określona kwota, a ewentualnie pozostałe środki zostaną zachowane do realizacji przy następnym zakupie. Płatność jest w pełni anonimowa i bezpieczna, nikt nie ma szans na przejęcia naszych środków czy danych, płatność odbywa się bez potrzeby posiadania konta bankowego, zatem nie ma potrzeby logowania do banku i wpisywania kodów czy haseł. Wystarczy jedynie zakupiony kod.

Jak łączyć kody paysafecard?

Zastanawiasz się, jak łączyć kody paysafecard, aby zapłacić jednorazowo za większy zakup? Łączenie kodów jest jak najbardziej możliwe. W jaki sposób to wykonać? Można łączyć je podczas płatności, co jest bardzo proste. Zatem jak łączyć kody paysafecard? Wystarczy w trakcie płatności podać kody jeden za drugim, aby zsumować środki. Jedyne ograniczenie dotyczy liczby kodów i kwoty. Nie powinna ona przekraczać 30 EUR, a połączone ze sobą kody mogą być maksymalnie trzy.

Chcesz wiedzieć jak płacić kartą Paysafecard na wybranych platformach?

Jak płacić paysafecard na xbox one

Pod koniec 2020 roku Microsoft rozszerzył swoje Partnerstwo z Paysafecard, dzięki czemu karta ta stała się opcją płatności Microsoft Store w ponad 20 krajach w Europie. Dzięki współpracy Microsoft z Paysafecard płatność kartą jest możliwa zarówno w Microsoft Store, jak i na Xbox.com. Opcję tą Microsoft udostępnia w większości krajów Europejskich. Na początku tego roku ilość tych państw została dodatkowo zwiększona.

Żeby zapłacić kartą PSC na Xbox.com, wystarczy zakupić kartę o odpowiednim nominale i podczas realizacji płatności wybrać metodę Paysafecard, następnie wpisać zakupiony kod i gotowe!

Jak płacić paysafecard na iphone

Paysafecard jest popularną metodą płatności np. w Google Play na systemie Android. Niestety w App Store na iPhonie na obecną chwilę płatność ta w formie bezpośredniej nie jest możliwa. Można jednak obejść ten proces z wykorzystaniem karty Masterdard Paysafecard. Karta ta działa jak standardowa karta przedpłacowa, ale jest akceptowana wszędzie tam, gdzie są akceptowane inne karty paysafecard.

Istnieje również inna metoda płatności na App Store za pomocą Paysafecard. Wystarczy połączyć kartę z PayPalem, doładować konto PayPal z użyciem karty Paysafecard, a następnie na AppStore przy podpisaniu metody płatności wybrać PayPal.

Jak płacić paysafecard na Aliexpress

Aliexpress znana międzynarodowa platforma sprzedażowa nie obsługuje na obecną chwilę bezpośredniej sprzedaży z użyciem kart przedpłacowych Paysafecard, ale tak jak wcześniej wspomnieliśmy, wystarczy kartę Mastercad Paysafecard podłączyć do popularnej na Aliexpress metody płatności PayPal.

Jak to zrobić? Wystarczy zalogować się na swoje konto PayPal, następnie z menu po lewej wybrać “konta bankowe i karty kredytowe” i “dodaj kartę kredytową” a następnie podpiąć bezpośrednio zakupioną wcześniej kartę PSC. Teraz wystarczy, że przy zakupie wybierzesz PayPal jako metodę płatności.

Jak płacić paysafecard w brawl stars

Chcesz kupić klejnoty w Brawl Stars z użyciem PSC? Nic prostszego. Wystarczy, że utworzysz konto na głównej stronie paysafecard https://www.paysafecard.com/ i zarejestrujesz się przez “my paysafecard” login. Po uzupełnieniu wszystkich danych wystarczy, że wpiszesz 16-cyfrowy kod PIN z zakupionej wcześniej karty Paysafecard i doładujesz konto My Paysafecard. Teraz wystarczy, że zalogujesz sie do Brawl Stars, wejdziesz w sklep i wybierzesz określoną ilość klejnotów. Podczas wyboru metody płatności, wystarczy, że wybierzesz “dodaj my paysafecard”i zalogujesz się na konto z aktywnymi środkami. Gotowe!

Jak zapłacić dwoma paysafecard

Chcesz zapłacić dwoma lub więcej kartami Paysafecard? Nic prostszego. Niektóre sklepy/platformy/serwisy internetowe umożliwiają po wyborze metody płatności PSC opcję wpisania jednego lub kilku kodów Pin. Jednak nie wszędzie taka forma płatności jest preferowana. Jak zatem połączyć kody PIN z kilku kart? Wystarczy, że zarejestrujesz konto na oficjalnej stronie https://www.paysafecard.com/pl-pl/produkty/my-paysafecard/ i stworzysz tzw. konto my paysafecard. Po uzupełnieniu wszystkich niezbędnych pól wystarczy doładować konto PIN-ami z kart Paysafecard i następnie zapłacić w wybranym miejscu w internecie za pomocą nazwy użytkownika i hasła.

Ta metoda pozwala na łatwe łączenie również pozostałych środków na kartach PSC, dodatkowo zawsze wiesz ile środków pozostało na zakupionych kartach – wszystko znajduje się w jednym miejscu.

Jak płacić paysafecard na g2a

G2A to jedna z większych platform sprzedażowych, które skupia się głównie na grach komputerowych. Zainteresowanie tą platformą jest dosyć dużo, o czym świadczy sama ilość użytkowników – 19 milionów klientów, 450 tys. sprzedawców i około 100 tys. produktów na sklepie. Ta innowacyjna platforma umożliwia również zakup swoich produktów z wykorzystaniem karty PSC – Paydafecard. Wystarczy wybrać daną grę, sprzęt gaminowy, oprogramowanie lub inny wybrany produkt, następnie wpisać maila kontaktowego i przejść do koszyka zakupów. Przy wyborze metod płatności dostępna jest płatność z użyciem karty Paysafecard. Możesz zapłacić w dwojaki sposób – z użyciem 16 cyfrowego kodu PIN lub z użyciem “płatność za pomocą konta paysafecard”, wówczas logujesz się za pomocą loginu i hasła do my paysafecard, gdzie możesz mieć kilka połączonych kodów PIN ze zsumowanych kart PSC.

Mamy nadzieję, że przedstawiony artykuł pomógł Ci odpowiedzieć na wybrane pytania i obawy w kontekście płatności kartą Paysafecard. Jak płacić kartą Paysafecard? To proste! Zapraszamy do komentowania powyższego artykułu i do zadawania pytań.

Autor: Marcin Nawrath

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


×

Dlaczego Teamnet Software?
Bardzo dobry
100.0%
z 13081 opinii wystawionych w ciągu 24 miesięcy