sluchawka-logo-001

Zadzwoń do nas:

81 866 66 66
mail-logo-001

Wyślij wiadomość email:

[email protected]
zegarek-logo-001

Jesteśmy dostępni: Pn.-Pt.: 8.00 - 16.00

Prepaid – gdzie kupic?

Prepaid – gdzie kupic?

Karta przedpłacona prepaid to nie zwykła karta debetowa czy kredytowa. Karta przedpłacona prepaid to skuteczny sposób dla osób, które w sieci chcą czuć się anonimowo i bezpiecznie, ten typ karty idealnie pozwoli na bieżącą kontrolę płatności. To dobra alternatywa karty debetowej dla dzieci i bezpieczna forma płatności dla osób z problemami finansowymi. Karta ta dodatkowo jest idealną formą ochrony przed cyberatakami na konta bankowe. Fikcyjne strony internetowe tworzone przez internetowych przestępców przestają być straszne z użyciem karty przedpłacowej. O jej cechach i charakterystycznych zaletach przeczytasz w poniższym artykule.

Dowiesz się również, gdzie taki prepaid możesz kupić, czym są i gdzie zakupisz wybrane karty przedpłacone (do płatności na całym świecie), takie jak: Google Play, Netflix, Playstation Network, Spotify, Xbox Live.

Karta prepaid gdzie kupić

Zacznijmy od tego, czym są karty prepaid. Ten rodzaj karty działa wówczas, kiedy na przypisanych do nich rachunku są dostępne środki. Jest to dosyć popularny środek płatniczy, szczególnie ze względu na jego anonimowość i brak podatności na cyberataki. Takie karty często wykorzystują firmy do tzw. bonów podarunkowych, na czym to polega? Kupujesz daną kartę z doładowaniem na konkretną kwotę, a następnie ofiarowany użytkownik może ją wykorzystać na zakupy w wybranym sklepie, podobnie działają również prepaidy do telefonów na kartę, tylko w ramach obecnych przepisów kartę do telefonu należy rejestrować, obowiązek ten omija karty przedłacone. Czym są karty przedpłacone? Umożliwiają dokonanie płatności za pomocą środków przypisanych do tej konkretnej karty z użyciem specjalnie do tego celu utworzonego rachunku bankowego, z którego jednak nie można korzystać tak jak ze standardowego konta. Taki rachunek nie może zostać obciążony kredytem, nie można z niego też wykonać przelewu czy wykonać innej funkcji przypisanej do zwykłej karty kredytowej, czy debetowej.

Karta ta to idealny sposób na realizację bezpiecznych i anonimowych zakupów z użyciem platformy internetowej. Po zakupie takiej karty otrzymujesz zazwyczaj kartę z PIN-em, który następnie służy do realizacji wybranych płatności online. Jedynym minusem takiej karty jest brak możliwości kredytowania jak przy standardowej karcie kredytowej, do wydania masz jedynie wcześniej zakupioną sumę, stąd nazwa – karta przedpłacona.

Warto również wspomnieć, że ten typ karty nie musi być spersonalizowany tak jak karty do telefonu. W tej kwestii wszystko zależy od Ciebie – możesz kartę zakupić zupełnie anonimowo lub spersonalizować pod siebie. Rachunek bankowy, na którym znajdują się przedpłacone przez Ciebie środki, jest przypisany do danej karty, nie do osoby, która tę kartę zakupiła.

Paysafecard gdzie kupic

Paysafecard (inaczej PSC) jest jedną z bardziej znanych form kart przedpłaconych. Z jej pomocą, tak jak w przypadku innych kart – możesz zapłacić za zakupy w internecie, połączyć zebrane środki na kilku kartach paysafecard, jak również używać jej jako Mastercard Paysafecard, podobnie do karty kredytowej, dokonując zakupów również w formie zbliżeniowej w sklepach offline – wszędzie tam, gdzie jest akceptowana płatność Mastercard.

Po więcej szczegółów zapraszamy do naszego artykułu: “Paysafecard jak działa”.

Kartę paysafecard zakupisz w ponad 5 tys. punktach stacjonarnych – od osiedlowych sklepików typu Fresh Market, Polo Market, Żabka, ABC, po duże markety, takie jak Auchan, Real, Carrefur, E.Leclerc. Kartę zakupisz również na stacji benzynowej Lotos, w Empiku, MediaMarkt, Komputronik, na Poczcie Polskiej i w Kioskach Ruch. Pełna lista sklepów jest dostępna na stronie oficjalnej paysafecard:

https://www.paysafecard.com/pl-pl/kup/dystrybutorow/

Paysafard umożliwia na swojej stronie możliwość zlokalizowania najbliższego stacjonarnego punktu sprzedaży. Wystarczy, że wejdziesz na stronę: https://www.paysafecard.com/pl-pl/, następnie z menu wybierzesz “Zakup paysafecard” i “Wyszukiwanie punktów sprzedaży”. Teraz wystarczy wpisać adres, kod pocztowy lub miasto, żeby po chwili pojawiła się mapka z punktami sprzedaży, które znajdują się w Twojej najbliższej okolicy.

Kartę paysafecard możesz zakupić również w sklepach internetowych online, m.in. na naszej stronie Teamnet Software: https://teamnet-software.pl/kategoria/karty-prepaid/paysafecard/

Karta przedpłacona paysafecard jest akceptowana w wielu sklepach i serwisach internetowych, m.in. BlazingFast, Cosmobox, AC Webconnectiong, deposit files, Disconnect, FileSpace, Forex Time, c2Play i w wielu innych miejscach.

Karta jest również akceptowana na platformach dla graczy: Google Play, Steam, 4 game, Origin, Xbox One, Uplay i wiele innych.

Pełna lista jest dostępna na stronie oficjalnej paysafecard.

Karty Google Play gdzie kupić

Karty przedpłacone Google Play pozwalają na bezpieczne korzystanie i zakup płatnych aplikacji dostępnych przez Google Play – dla telefonów komórkowych z systemem Android. W odróżnieniu od karty kredytowej ten typ karty, tak samo, jak w przypadku reszty kart przedpłaconych umożliwia wykorzystanie środków wcześnie zakupionych. Dostęp do Google Play możesz uzyskać zarówno na telefonie, jak i na tablecie. Po zakupieniu karty przedpłaconej Google Play możesz swobodnie zapłacić za grę lub podarować kod podarunkowy komuś w prezencie.

Karty Google Play są do zakupu w opcji online. W naszym sklepie są dostępne karty Google Play o wartości: 20 zł, 50 zł, 75 zł i 150 zł.

Zakup takiej karty to idealne rozwiązanie dla osoby, która często korzysta z płatnych usług w sklepie Play, a chcą pozostać anonimowe- ochronić swoje dane lub mają obiekcje przed wpisywaniem numeru karty kredytowej.

Żeby zakupić kartę do sklepu Google Play, wystarczy opłacić zamówienie w wybranym sklepie internetowym, po akceptacji płatności na wpisany w zamówieniu adres e-mail dostaniesz kod do Google Play o zakupionej wartości. Teraz wystarczy wysłać go do obdarowanej osoby lub wprowadzić go samodzielnie na telefonie z systemem Android. Jeśli nie wiesz jak zrealizować płatność, zaloguj się na stronie play.google.com/redeem i podążaj za przedstawioną instrukcją.

Karta podarunkowa Netflix gdzie kupić

Karta podarunkowa Netflix to karta przedpłacowa, którą po zakupieniu za wybraną wartość możesz ofiarować wybranej osobie. Kartę możesz również zrealizować samodzielnie.

Kartę Netflix zakupisz w opcji online na wybranej platformie sprzedażowej, pamiętaj jednak żeby przed zakupem kart prepaid na nieznanej platformie sprawdzić opinie o danym sprzedawcy.

Kartę prepaid podarunkową Netflix zakupioną w naszym sklepie, otrzymasz w postaci skanu na podanego przy zamówieniu maila w ciągu 15 minut od otrzymania płatności.

Po zakupie wybraną kartę prepaid możesz wykorzystać do doładowania abonamentu na platformie Netflix. Serwis umożliwia, następujące opcje abonamentu: podstawowy – 1 ekran za 34 zł, standard – na 2 urządzeniach jednocześnie za 43 zł, premium – możliwość korzystania z 4 urządzeń jednocześnie za 52 zł. Płatności są pobierane w formie comiesięcznego abonamentu. Można je zrealizować z użyciem karty przedpłacowej Netflix.

Na stronie Teamnet Software znajdziesz karty o wartości 60 zł i 120 zł.

Kartą PlayStation Network gdzie kupić

Playstation Network to idealna oferta karty przedpłacowej dla graczy – aktywnych użytkowników Sony PlayStation Network. Dzięki takiej karcie zakupisz pełne wersje gier i dodatków na konsole w Playstation Store. Karta może być użyta przez graczy urządzeń, takich jak: PlayStation 3, PSP, PlayStation 4 i PlayStation Vita.

Kartę PlayStation możesz wykorzystać jako prezent dla bliskiej osoby. W celu kupienia odpowiedniej karty przedpłacowej wystarczy wybrać odpowiedniego sprzedawcę i dostępny nominał karty, następnie po zaakceptowaniu płatności na wybranego maila zostanie wysłany kod do wykorzystania na platformie PlayStation – PSN.

Karta PlayStation Network 20 zł

Kartę przedpłaconą (kartę prepaid)PlayStation dostaniesz w kilku możliwych wariantach. Dodatkowo karta prepaid zapewnia kumulacje zebranych środków, nie musisz się, więc martwić, że część doładowań przepadnie.

W obecnej chwili PlayStation Network nie jest już sprzedaży, wyróżniamy natomiast nieco wyższe, lepiej dopasowane doładowania.

Karta PlayStation Network 50 zł

To najniższa wartość doładowania. Ta karta prepaid pozwala na zakup tańszych gier lub tych objętych czasową promocją.

Karta PlayStation Network 100 zł

Karta przedpłacona (karta prepaid) PlayStation umożliwia realizacje płatności PlayStation Network w bezpieczny i anonimowy sposób, bez narażenia na ryzyko w czasie podawania wrażliwych danych osobowych karty kredytowej.

Dodatkowo w naszym sklepie Teamnet Software znajdziesz także doładowanie o wartości 200 zł. To najwyższy możliwy nominał PlayStation Network. Karty przesyłamy na maile w postaci kodu.

Karta podarunkowa Spotify gdzie kupić

Jeśli kochasz muzykę, to zapewne znasz aplikację Spotify. Karta przedpłacona (karta prepaid) Spotify zapewnia słuchanie utworów w nieograniczonej formie – bez reklam i z możliwością ściągnięcia utworów do aplikacji.

Wersja podstawowa subskrypcji Spotify – pakiet individual kosztuje 19,99 zł miesięcznie, w opcji dla dwojga – pakiet Duo aplikacja wymaga opłaty 24,99 zł miesięcznie. Możliwe są również opcje rodzinne, które obejmują 6 kont Spotify – taki pakiet jest w cenie 29,99 zł miesięcznie. Niską, promocyjną ceną mogą się poszczycić studenci akredytowanych uczelni wyższych, którzy za Spotife płacą jedynie 9,99 zł.

Karta podarunkowa Spotify 60 zł

Kod wartości 60 zł (karta przedpłacona Spotify 60) umożliwia zakup Spotify w wybranej przez Ciebie wersji np. 2-miesięczny abonament dla całej rodziny – na 6 stanowisk. Po zrealizowaniu całej kwoty poprzez kartę przedpłaconą dalszy abonament należy zrealizować w trybie normalnym.

Karta podarunkowa Spotify 20 zł

Karta przedpłacona (karta prepaid) – kod wartości 60 zł umożliwia zakup Spotify w wybranej przez Ciebie wersji np. 2-miesięczny abonament dla całej rodziny – na 6 stanowisk. Po zrealizowaniu całej kwoty dalszy abonament należy zrealizować w trybie normalnym.

Karta podarunkowa Spotify 120

To karta przedpłacona (karta prepaid) Spotify o najwyższej dostępnej wartości. Umożliwia np. zakup poprzez kartę prepaid abonamentu dla dwojga – pakiet Duo na 4 miesiące. Pozostałą wartość 20 zł możesz wykorzystać na doładowanie pojedynczego pakietu individual na 1 miesiąc.

Karta przedpłacona Xbox Live

Karta Przedpłacona (karta prepaid) Xbox Live to oferta dla miłośników rozrywki na konsoli Xbox. Karta ta umożliwia zakup dowolnej gry w pełnej jej wersji, jak również dodatków do niej, bez potrzeby używania karty kredytowej. Karta prepaid pozwoli na doładowanie konta Xbox w wersji Gold.

Kartę możesz zakupić na naszej stronie: https://teamnet-software.pl/kategoria/karty-prepaid/xbox-live/

Po wyborze odpowiedniego nominału i zrealizowaniu płatności otrzymasz na maila kod w ciągu 30 minut od finalizacji transakcji.

Środki z karty przedpłaconej (karty prepaid) możesz wykorzystać na stronie: microsoft.com/redeem

W naszym sklepie Teamnet Software dostępne są nominały kart prepaid o wartościach: 20 zł, 50 zł, 70 zł, 100 zł i w największej opcji 200 zł.

Mamy nadzieję, że udało nam się odpowiedzieć na wszelkie pytania i niepewności w związku z tematem – prepaid gdzie kupić.

Jeśli macie dodatkowe pytania, zapraszamy do skorzystania z opcji komentowania.

Wszystkie powyżej wymienione karty przedpłacone znajdziesz w naszym sklepie: https://teamnet-software.pl/kategoria/karty-prepaid/

Autor: Marcin Nawrath

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


×





Dlaczego Teamnet Software?
Bardzo dobry
100.0%
z 19460 opinii wystawionych w ciągu 24 miesięcy