Filtruj według

Ilość stanowisk
Ilość stanowisk
Okres licencjonowania
Okres licencjonowania

EMSISOFT

emsisoft_logo-nom.png

Emsisoft-Anti-Malware.png

od 85.00zł

ZOBACZ
Ochrona przed wirusami Kompleksowa ochrona przed wirusami, robakami itp.
Usuwanie koni trojańskich Zabezpieczy twój komputer przed koniami trojańskimi
Usuwanie adware i spywareZabezpieczy Twoje dane przed kradzieżą
Skanowanie w czterech trybachSzybkim, inteligentnym, dokładnych i zdefiniowanym przez użytkownika
Wbudowany moduł HiJack Możliwość wykrycia wszystkich zagrożeń
Ochrona przeglądarki Usuwanie zagrożeń podczas korzystania z Internetu w czasie rzeczywistym
Czyszczenie danych Usunie Twoją aktywność w sieci !
Niszczarka plików i ich nadpisywanie Nadpisze Twoje dane w celu dodatkowej ochrony
Szukasz oprogramowania, które raz na zawsze pozwoli Ci pozbyć się koni trojańskich, dialerów, komponentów adware i spyware, robaków i innego złośliwego oprogramowania? Dokonaj zakupu programu antywirusowego Emsisoft, oferowanego przez sklep internetowy Teamnet-Software. Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą i wybierz Emsisoft antywirus!

Jak wiadomo wirusy atakują nie tylko komputery, ale także urządzenia mobilne. Z myślą o tym, by uniknąć złośliwych oprogramowań na telefonach został stworzony Emsisoft Mobile Security. Program ten chroni wszystkie urządzenia z systemem Android, a dodatkowo ma minimalny wpływ na wydajność i żywotność baterii.

Ochrona przed wirusami z Emsisoft Anti-Malware

Emsisoft Anti-Malware, oferowany przez sklep internetowy Teamnet-Software przeznaczony jest do wyszukiwania i usuwania najgroźniejszych złośliwych oporgramowań, takich jak m.in.: koń trojański, dialer, robak, a także komponenci adware i spyware. Dodatkowo, aplikacja ta kryje w sobie mnóstwo innych, przydatnych zastosowań.

Emsisoft Anti-Malware pozwala na skanowanie systemu w 4 różnych trybach: szybkim, inteligentnym, dokładnym oraz zdefiniowanym przez użytkownika. Dzięki programowi, oferowanemu przez Teamnet-Software Twoje urządzenie chronione jest w czasie rzeczywistym. Emsisoft posiada również funkcję automatycznych aktualizacji.

Zabezpiecz komputer przed koniami trojańskimi

Nie pozwól, by Twój komputer z wartościowymi plikami został zaatakowany przez konie trojańskie i inne niebezpieczne oprogramowania. Wykorzystując Emsisoft Anti-Malware zapewniasz sobie maksymalny komfort psychiczny i nie musisz obawiać się, że coś nagle zniknie z Twojego komputera. Zaopatrz się w produkty Emsisoft w Teamnet-Software!

Zaawansowany moduł HiJack pozwala na skuteczne wykrycie, a następnie usunięcie wszystkich komponentów typu HiJackers, koni trojańskich, spyware oraz robaków. Emsisoft antywirus, dzięki zintegrowanej bazie WWW wykrywa szkodliwe programy i dostarcza kompletne informacje na ich temat, by następnie je usunąć lub przenieść do kwarantanny.

Chroń przeglądarkę i usuwaj zagrożenia

Emsisoft Anti-Malware zapewnia pełną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem. Ten doskonały program antywirusowy, dostępny w sklepie Teamnet-Software skutecznie chroni przeglądarkę i usuwa wszystkie napotkane zagrożenia. W Emsisoft Anti-Malware zaimplementowano również firewall, czyli zaporę ogniową.

Program Emsisoft Anti-Malware, oferowany przez sklep internetowy Teamnet-Software zawiera również system ochronny w czasie rzeczywistym, a także funkcję automatycznych aktualizacji. Emsisoft Anti-Malware jest kompatybilny z systemami: Windows 7, Windows 8 oraz Windows 10. Koniecznie zapoznaj się z ofertą naszego sklepu!

Kup licencję oprogramowania Emsisoft w sklepie Teamnet-Software

Zaopatrz się w licencję oprogramowania Emsisoft w sklepie Teamnet-Software i zabezpiecz komputer przez koniami trojańskimi i wieloma innymi niebezpiecznymi złośliwymi oprogramowaniami. Zaufaj nam! Nasz asortyment składa się z najlepszych programów antywirusowych. Emsisoft Anti-Malware dwukrotnie zdobył nagrodę VB100!

EMSISOFT

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry