Filtruj według

Ilość stanowisk
Ilość stanowisk
Okres licencjonowania
Okres licencjonowania

EMSISOFT

emsisoft_logo-nom.png

Emsisoft-Anti-Malware.png

od 85.00zł

ZOBACZ
Ochrona przed wirusami Kompleksowa ochrona przed wirusami, robakami itp.
Usuwanie koni trojańskich Zabezpieczy twój komputer przed koniami trojańskimi
Usuwanie adware i spywareZabezpieczy Twoje dane przed kradzieżą
Skanowanie w czterech trybachSzybkim, inteligentnym, dokładnych i zdefiniowanym przez użytkownika
Wbudowany moduł HiJack Możliwość wykrycia wszystkich zagrożeń
Ochrona przeglądarki Usuwanie zagrożeń podczas korzystania z Internetu w czasie rzeczywistym
Czyszczenie danych Usunie Twoją aktywność w sieci !
Niszczarka plików i ich nadpisywanie Nadpisze Twoje dane w celu dodatkowej ochrony
Jeśli szukasz odpowiedniej ochrony dla Twojego komputera, wybierz oprogramowanie antywirusowe Emsisoft. To innowacyjne narzędzie, które skutecznie zabezpiecza stację roboczą przed niepowołanym dostępem, atakiem hakerów lub instalacją niepożądanego oprogramowania.

Dziś szczególnego znaczenia nabiera ochrona danych, które gromadzimy w komputerze czy telefonie. Rodzaj operacji, jakich dokonujemy elektronicznie, a także szerokie wykorzystanie internetu sprawia, że warto zabezpieczyć się przed przykrymi konsekwencjami zawirusowania urządzenia. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz rozwiązania optymalne, które umożliwią Ci bezpieczną aktywność w sieci.

Oprogramowanie Emsisoft

Oprogramowanie Emsisoft zapewnia ochronę komputerów oraz urządzeń mobilnych zarówno w domu, jak i w firmie. Cechuje się wszechstronnym zastosowaniem oraz prostą obsługą, co ma znaczenie szczególnie w przypadku użytkowników prywatnych. Emsisoft Emergency Kit zabezpiecza komputer przed wirusami i robakami, zapewniając skuteczną barierę ochronną, nawet podczas intensywnego korzystania z internetu.

W naszej ofercie znajdziesz dwa produkty, dedykowane do zabezpieczenia komputerów oraz urządzeń mobilnych: Emsisoft Anti-Malware oraz Emsisoft Mobile. Oba rozwiązania dedykowane są użytkownikom ceniącym wysoki poziom bezpieczeństwa w sieci. Pozwalają na ochronę komputerów stacjonarnych, notebooków, tabletów czy smartfonów. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy doradzą w zakresie instalacji oraz konfiguracji oprogramowania Emsisoft. Produkty możesz kupić przez internet, a licencja dostarczona w wersji elektronicznej umożliwi Ci korzystanie z wszystkich funkcjonalności systemu, już w kilka chwil po jego zakupie.

Emsisoft Anti-Malware

Emsisoft Anti-Malware jest oprogramowaniem, które kompleksowo chroni Twój komputer przed wirusami i robakami. Posiada także funkcjonalność usuwania koni trojańskich, które są częstym sposobem infekowania stacji roboczych. Dzięki efektywnej opcji likwidacji adware i spyware, znacząco zwiększysz bezpieczeństwo danych, które mogą zostać wykradzione.

Emsisoft zapewnia również nowoczesne i wydajne skanowanie w czterech trybach: szybkim, inteligentnym, dokładnym i zdefiniowanym przez użytkownika. To opcja, która daje Ci szerokie możliwości w zakresie optymalnego zabezpieczenia danych. Jeśli korzystasz z bankowości elektronicznej, poczty e-mail lub portali społecznościowych, musisz pamiętać, iż podawane tam informacje mogą stać się przedmiotem ataku. Dzięki ochronie przeglądarki w czasie rzeczywistym, minimalizujesz ryzyko utraty poufnych informacji.

Emsisoft Mobile

Użytkownikom, którzy intensywnie korzystają z tabletu lub smartfona, polecamy oprogramowanie Emsisoft Mobile. Działa w tle, nie wywierając znaczącego wpływu na poziom naładowania baterii. Jest doskonałym zabezpieczeniem wszelkich urządzeń przenośnych opartych o system Android. Filtruje i analizuje pamięć telefonu, dzięki czemu oprogramowanie uchroni Was przed wirusami czy atakami.

Wszystkie aktywności w mobilnej przeglądarce internetowej również podlegają ciągłemu monitoringowi Emsisoft. Opcja ta ochroni Was przed uruchomieniem potencjalnie niebezpiecznej witryny, która może służyć do wyłudzenia poufnych danych. Oprogramowanie posiada także zabezpieczenie przed kradzieżą sprzętu, czemu służy moduł AntiTheft.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, obejmującej antywirusy. Licencje na oprogramowanie Emsisoft możecie kupić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Mają formułę ESD, dzięki czemu otrzymacie je elektronicznie tuż po dokonaniu płatności.

EMSISOFT

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry