ESET Security PACK 1+1

135,00 zł
typ licencji
Ilość stanowisk
Okres licencjonowania

Ilość
Produkt dostępny
Wysyłka elektroniczna na e-mail!

ESET Security PACK 1+1 jest pakietem programów firmy ESET. Pomaga on w zabezpieczeniu jednego komputera (przy pomocy wybranego programu antywirusowego bądź pakietu bezpieczeństwa) oraz jednego smartfona bądź tabletu (poprzez pakiet bezpieczeństwa).

W przypadku, gdy użytkownik decyduje się na zrezygnowanie z całkowitej ochrony jednego smartfona bądź tabletu, zyskuje prawo do zainstalowania na wszystkich urządzeniach mobilnych w rodzinie aplikację służącą do kontroli rodzicielskiej. Klient sam decyduje, jakie aplikacje spod znaku ESET zainstaluje.

ESET Security PACK - chroń komputer, tablet i telefon

ESET Security PACK to duża ochrona oraz bardzo wysoka wydajność. Antywirus umożliwia zabezpieczenie swojej prywatności. Ponadto chroni przed różnego rodzaju zagrożeniami - zarówno znanymi, jak i tymi niezidentyfikowanymi. Co ważne: te rozwiązania nie wpływają na zmniejszenie wydajności urządzenia.

ESET Security PACK box chroni również wszystkie transakcje zawierane za pośrednictwem bankowości elektronicznej - wszystko za sprawą dodatkowo zabezpieczonej przeglądarki. Wszelkie działania dzieci w sieci można kontrolować dzięki wbudowanej funkcji kontroli rodzicielskiej. Będą one wolne od niebezpiecznych, szkodliwych treści znajdujących się w internecie.

Wybierz ESET Security PACK Licence Key u sprawdzonego sprzedawcy

ESET Security PACK warto kupić u zaufanego sprzedawcy. Na takie miano z całą pewnością zasługuje sklep Teamnet Software. Antywirus otrzymuje się na podstawie ESD (z ang. Electronic Software Distribution). Jest to elektroniczna, w pełni legalna licencja zawierająca klucz licencyjny ESET Security PACK, pozwalająca na korzystanie z programu.

Klucz do ESET Security PACK w formie elektronicznej to ogromna oszczędność czasu - nie trzeba bowiem oczekiwać na przesyłkę z pudełkiem i programem. Wystarczy zalogować się na e-mail, sprawdzić jaki jest ESET Security PACK kod oraz wejść w specjalny link do pobrania antywirusa na stronie producenta. Licencja ESD wysyłana jest na adres e-mail natychmiastowo.

993 Przedmioty