sluchawka-logo-001

Zadzwoń do nas:

81 866 66 66
mail-logo-001

Wyślij wiadomość email:

[email protected]
zegarek-logo-001

Jesteśmy dostępni: Pn.-Pt.: 9.00 - 17.00

Microsoft Office 2019 – gdzie kupić?

Microsoft Office 2019 gdzie nabyc legalna wersje

Microsoft Office 2019, czyli najnowszy pakiet biurowy Office i następca znanego nam Office 2016.

Pakiet swoją premierę miał we wrześniu 2018 roku. Wprowadził wiele nowości do dotychczas znanej wersji Office 2016, która różniła się od swojego poprzednika Office 2013 jedynie lekkim liftingiem oferowanych aplikacji. Do tej pory pakiet biurowy Microsoftu mógł być używany przez klientów nawet starszych wersji systemowych, takich jak Windows 7, 8, XP, Vista.

Office 2019 został natomiast stworzony pod system Windows 10, macOS Sierra i nowsze.

Jeśli chcesz używać najnowszego Office, musisz zatem zaopatrzyć się w aktualny system operacyjny. Z pewnością jednak Office 2019 wynagrodzi ci te utrudnienia swoim pakietem najnowszych funkcjonalności, które do tej pory były dostępne jedynie dla użytkowników Office 365.

W poniższym artykule dowiesz się jakie nowości w swojej ofercie posiada pakiet Office 2019, jakie rozróżniamy wersje oraz za ile i gdzie możesz kupić najnowszy pakiet Office 2019.

Office 2019 nowości

Największe zmiany wprowadzono w podstawowych aplikacjach, takich jak Word, Excel, PowerPoint i Outlook. Większość z tych funkcjonalności mogli przetestować użytkownicy Office 365, zanim jeszcze Office 2019 wszedł na polski rynek.

Jakie nowości proponuje nam najnowszy pakiet biurowy Office 2019?

 • Większa atrakcyjność wizualna – nowoczesny layout dokumentów, arkuszy, prezentacji, możliwość wstawienia skalowanej grafiki w wektorach z dodatkiem filtrów, dostosowanie layoutu pod Windows 10 – nowość w Wordzie, Excelu, PowerPoincie. Funkcja dostępna zarówno na Windowsie, jak i na Mac-u.
 • Wbudowany translator – Microsoft Translator, tłumaczy zdania, frazy i pojedyncze słowa na wybrany przez nas język – nowość w Wordzie, Excelu, PowerPoincie. Funkcja dostępna zarówno na Windowsie, jak i na Mac-u.
 • Obsługa równań LaTeX – to nowość, o jaką prosili użytkownicy pakietu Office 2016. Dzięki tej funkcji można tworzyć matematyczne równania za pomocą składni LaTeX – nowość w edytorze tekstów Word. Funkcja dostępna na Windowsie.
 • Przejście Płynna zmiana – możliwość tworzenia płynnych animacji, ruchu, przejść pomiędzy slajdami – nowość w PowerPoint. Funkcja dostępna zarówno na Windowsie, jak i na Mac-u.
 • Funkcja Powiększenie – umożliwia przejście pomiędzy slajdami w dowolnej, wybranej przez ciebie kolejności. Już nie musisz przerywać prezentacji, żeby wyświetlić ją ponownie lub przejść do wybranego slajdu – nowość w PowerPoint. Funkcja dostępna na Windowsie.
 • Funkcja pióra cyfrowego do uruchomienia pokazu slajdów – z wykorzystaniem pióra Surface lub innego z opcją Bluetooth możesz przełączyć slajdy bez podchodzenia do laptopa – nowość w PowerPoint. Funkcja dostępna na Windowsie.
 • Nowe funkcjonalności: POŁĄCZ.TEKSTY, ZŁĄCZ.TEKST, WARUNKI i wiele innych, które usprawnią prace w arkuszu kalkulacyjnym Excel – nowość w Excel. Funkcja dostępna na Windowsie i Mac-u.
 • Pisanie odręczne – możliwość konwersji pisma ręcznego na kształty, zapisywanie złożonych problemów matematycznych, wyróżnianie tekstu i wiele innych opcji, z użyciem pióra, palca i myszy – nowość w Word, Excel, PowerPoint, Visio.
 • Nowe Wykresy – 11 nowych wykresów, liniowe, słupkowe, kolumnowe – nowość w Access. Funkcja dostępna na Windowsie.
 • Typ danych Duża liczba (bigint) – służy do przechowywania wartości liczbowej innej niż pieniężna, współgra z danymi typu SQL_BIGINT. Umożliwia wydajniejsze obliczanie dużych liczb – nowość w Access. Funkcja dostępna na Windowsie.
 • Łatwiejsze łączenie zadań – już nie musisz zapamiętywać identyfikatora, teraz wystarczy, że zaznaczysz komórki w kolumnie Poprzedniki lub Następniki i wyświetlisz listę ze wszystkimi zadaniami w projekcie – nowość w Project. Funkcja dostępna na Windowsie.
 • Tworzenie diagramów w czasie błyskawicznym – nowe diagramy początkowe do szablonów schematu burzy mózgów, SDL, organizacyjnego – nowość w Visio. Funkcja dostępna na Windowsie.
 • Szablony witryn internetowych – makiety, które pozwalają na przedstawienie wizualne prototypu projetu, zanim jeszcze zapadnie decyzja o projektowaniu – nowość w Visio. Funkcja dostępna na Windowsie.
 • Ułatwienia dostępu – zaktualizowana obsługa standardów, dotyczących ułatwieniom w dostępie do dokumentów, już teraz jednym kliknięciem możesz uzyskać dostęp do wybranej funkcji, dokumentu – nowość w Word, Excel, PowerPoint, Outlook. Funkcja dostępna dla użytkowników Windows i Mac.
 • Podpowiedzi dźwiękowe – efekty dźwiękowe, które służą poprawieniu dostępności, ułatwieniu dostępu – nowość w Word, Excel, PowerPoint, Outlook. Funkcja dostępna dla użytkowników Windows.

To tylko niektóre z licznych nowości, jakimi zaskoczył nas Microsoft Office 2019. Jeśli chcesz poznać wszystkie wprowadzone funkcjonalności, wejdź na stronę producenta.

Office 2019 sklep

Microsoft Office 2019 dostępny jest w dwóch głównych wersjach licencji: Home i Professional.

Wersja Home jak sama nazwa wskazuje, jest przeznaczona głównie dla użytkowników domowych, uczniów. Wersja Professional natomiast jest skierowana głównie do użytkowników o większych potrzebach, takich jak firmy i osoby, które chciałyby skorzystać z bardziej rozszerzonej funkcjonalności pakietu Office 2019.

Pakiet Office 2019 można zakupić w dwóch wersjach systemowych 32 i 64- bitowej. Jest instalowany na dysku lokalnym, więc nie trzeba mieć dostępu do sieci, żeby korzystać z programu tak jak w przypadku Office 365. Warto również zaznaczyć, że pakiet Office 2019 jest kompatybilny również ze starszymi wersjami systemu, co to oznacza? Możesz otworzyć i pracować na pliku, który stworzyłeś w dużo starszej wersji pakietu Office, mówimy tu nawet o wersji 2010.

Wraz z zakupem programu otrzymujesz wsparcie systemowe, w przypadku Microsoft Office 2019 jest to 5 lat wsparcia w trybie podstawowym i 2 lata wsparcia rozszerzonego.

Office 2019 professional cena

W naszym sklepie Teamnet Software.pl umożliwiamy zakup pakietu biurowego Office 2019 Professional w dwóch opcjach: standardowej i w wersji PLUS. Obie wersje są dostępne w formie wieczystej licencji użytkowania, co oznacza, że pakiet biurowy Office 2019 Professional czy Professional PLUS łączymy ze swoim kontem Microsoft i możemy swobodnie dokonywać zmiany języka, reinstalacji, jak również otrzymujemy aktualizacje w okresie 5 lat.

Co w swoim zestawie zawiera pakiet Office Professional?

Programy takie jak: edytor tekstowy Microsoft Word, arkusz kalkulacyjny Microsoft Excel, program do prezentacji Microsoft PowerPoint, program do tworzenia baz danych Microsoft Access, program do tworzenia notatek Microsoft OneNote, program pocztowy Microsoft Outlook i program do publikowania dokumentów Microsoft Publisher.

W swojej ofercie udostępniamy ten produkt w wersji ESD, co to oznacza? To inaczej wersja elektroniczna, którą dostajesz natychmiast po opłaceniu przesyłki, nie różni się ona niczym od standardowej wersji pudełkowej, dodatkowo zyskujesz nasze wsparcie w procesie instalacji systemu i co najważniejsze płacisz o wiele niższą cenę niż w przypadku wersji pudełkowej, a otrzymujesz ten sam pakiet funkcjonalności.

Office 2019 Professional w naszym sklepie zakupisz już w cenie 1129 zł – licencja na 1 stanowisko.

Kolejnym wspomnianym wcześniej wariantem Office 2019 Professional jest rozbudowany pakiet PLUS. Czym się różni od standardowej licencji Professional?

Pakiet ten zawiera zaawansowane funkcje pakietu Office w wersji premium.

Za pakiet Microsoft Office 2019 Professional Plus zapłacisz teraz w promocyjnej cenie tylko 649 zł (cena bez rabatu to 1319 zł)- licencja na 1 stanowisko.

Office 2019 home cena

Klasyczne programy pakietu Office 2019 Home przeznaczone dla użytkowników domowych, studentów i uczniów są w naszym sklepie dostępne w dwóch wariantach: Home / Student i Home / Business.

Wersja Home / Student przeznaczona jest dla użytkowników domowych i studentów, nie może być wykorzystywana w sposób komercyjny. Tak samo, jak w przypadku wersji Professional pakiet Home / Student jest dostępny w naszym sklepie w znacznie tańszej formie elektronicznej ESD.

Pakiet Office 2019 Home / Student możesz kupić w naszym sklepie już za 272 zł – licencja na 1 stanowisko.

Drugim dostępnym w naszym sklepie wariantem Microsoft Office 2019 Home jest pakiet Home / Business. Czym się różnią te dwie wersje? Z pakietu Home / Business mogą korzystać zarówno osoby prywatne, jak i małe, średnie przedsiębiorstwa. Pakiet ten jest więc okrojoną wersją Professional do użytku komercyjnego.

Możesz ją zakupić w cenie od 549 zł – licencja na 1 stanowisko.

Microsoft Office gdzie kupić

Microsoft Office to pakiet biurowy, z którego często korzystamy w pracy – tak w domu, jak w biurze. Warto więc zwrócić uwagę na źródło pochodzenia systemu. Często można trafić na pozorne cenowe okazje, jednak okazuje się, że legalność pakietu w takich przypadkach pozostawia wiele do życzenia. Aby mieć pewność, że oprogramowanie pochodzi od producenta i jest w pełni oryginalne, należy z uwagą wybierać sklep, w którym dokonamy zakupu. Tym bardziej, że za korzystanie z nielegalnego oprogramowania w firmie grożą kary.

Gdzie kupić Microsoft Office 2019

Gdzie najlepiej kupić Microsoft Office 2019? Przede wszystkim trzeba uważać na tanie klucze, które wcale nie muszą być nielegalne, jednak mogą. Nieuczciwi sprzedawcy często sprzedają pirackie kopie oprogramowania, a nieświadomy użytkownik nie jest w stanie sprawdzić, czy nabyty produkt jest oryginalny, czy może klient padł w danym wypadku ofiarą oszustwa. Ma to największe znaczenie w przypadku firm.

Gdzie bezpiecznie kupić Office 2019

Chcąc bezpiecznie nabyć oryginalną kopię produktu Office 2019, należy szukać sprawdzonych sklepów. Najlepiej, jeśli sprzedawca będzie autoryzowanym przedstawicielem producenta, co oznacza, że sprzedaje oprogramowanie wprost od producenta. Daje to pewność, że zakupiony program Microsoft Office 2019 będzie bezpieczny i legalny, a więc będzie można korzystać z niego bez przeszkód, w domu czy w firmie, zgodnie z licencją.

Microsoft Office jaki wybrać

Microsoft Office 2019 dostępny jest w trzech wersjach. Każda z nich różni się od siebie funkcjonalnością. Najbardziej podstawowa i jednocześnie najtańsza jest edycja Home&Student, czyli przeznaczona dla użytkowników domowych i uczniów. Kupując tę edycję, użytkownik otrzymuje dostęp do aplikacji: Word, Excel, PowerPoint oraz OneNote. Są to podstawowe programy, wystarczające na własny, domowy użytek.

Edycja Home&Business to nieco droższa i bardziej rozbudowana wersja pakietu Office przeznaczona dla użytkowników domowych oraz małych firm. Tutaj, poza programami z wersji Home&Student, użytkownik otrzymuje również Outlook oraz OneDrive.

Ostatnia i najszersza edycja Microsoft Office 2019MS Office 2019 Professional, zawiera, poza wymienionymi wcześniej programami, również aplikacje takie jak MS Access i MS Publisher. To programy bardzo przydatne w średnich i większych firmach. Narzędzia są proste w użyciu i ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków. Warto dodać, że w tej edycji dostępny jest także biznesowy klient Skype, który ułatwia komunikację w organizacji.

Legalny Office

Na pytanie, jaki Office wybrać, należy odpowiedzieć w jeden sposób: legalny. Każdy pakiet Office można bezpłatnie testować przez okres próbny, jednak później należy aktywować produkt i uzyskać licencję na jego użytkowanie. Bez podania klucza aktywacyjnego nie będzie możliwe tworzenie i edytowanie plików – będzie można jedynie przeglądać dokumenty już wcześniej przygotowane. Warto sprawdzić, z jakiego źródła pochodzi oprogramowanie jeszcze przed jego zakupem.

Microsoft Office zakup

Zakup oprogramowania Microsoft Office dla Windows 10 jest prosty i bezproblemowy. Do instalacji programu na komputerze konieczny jest klucz licencyjny otrzymywany przy zakupie. Tylko w ten sposób można aktywować pakiet, aby móc z niego skorzystać i wykorzystywać wszystkie opcje programów legalnie.

Office 2019 cena

Cena pakietów Microsoft Office 2019 uzależniona jest od edycji pakietu. Im więcej programów, tym wyższa cena. Wybierając pakiet dla siebie warto kierować się przede wszystkim swoimi oczekiwaniami oraz potrzebami.

Office 2019 Home cena

Najtańszy jest pakiet Office Home&Student. Cena to około 300 zł za licencję wieczystą dla jednego stanowiska. Pakiet Office Home&Business można natomiast kupić za około 600 zł. Cena jest tu wyższa za sprawą większej liczby programów. Alternatywą dla pakietu MS Office jest Office 365, który oferuje podobne opcje, jednak jest dostępny w modelu subskrypcyjnym z płatnościami co rok.

Office 2019 Pro cena

Najdroższy jest pakiet Professional. Kosztuje ponad 1000 zł za licencję dla jednego stanowiska. Jest to edycja najbardziej rozbudowana i przeznaczona przede wszystkim dla użytkowników profesjonalnych, firm – średnich i dużych.

Microsoft Office 2019 sklep

Aby mieć pewność, że zakupiony pakiet Microsoft Office jest całkowicie legalny, warto zwracać uwagę na sklep, w którym dokonujemy zakupów. W Teamnet Software oferujemy wyłącznie w pełni oryginalne oprogramowanie. Sklep jest partnerem firmy Microsoft, co oznacza, że oprogramowanie pochodzi wprost od producenta.

Office 2019 kup – podsumowanie

Pakiet Microsoft Office 2019 dla Windows 10 jest niezaprzeczalnie wartościowym oprogramowaniem, które przydaje się zarówno w każdym domu, jak i biurze. Warto się jednak zastanowić nad formą zakupu. Licencja ESD jest z pewnością o wiele tańszym i prostszym wyborem, przede wszystkim ze względu na:

 • szybkość zakupu – link z kluczem aktywacyjnym otrzymujesz w ciągu 15 minut od złożenia zamówienia, nie musisz już czekać na kuriera,
 • wygoda – zakupu dokonujesz bez wychodzenia z domu, wystarczy ci dostęp do komputera lub urządzenia mobilnego,
 • cena – to główny powód, wersja ESD jest znacznie tańszą alternatywną od standardowej pudełkowej opcji.

Nie pozostaje nic innego, tylko przejść do zakupu!

Jeśli masz dodatkowe pytania, zapraszamy do skorzystania z opcji komentowania.

Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące cię kwestie dotyczące tematu: „Microsoft Office 2019 – gdzie kupić?”

Microsoft Office – jaki wybrać?

Posiadając system Windows, wiele osób staje przed pytaniem o pakiet Microsoft Office. Jaki wybrać, żeby być w pełni zadowolonym? Nowe oprogramowanie łączy w sobie najnowsze aplikacje Office z takimi dodatkami jak połączenia Skype i przechowywanie plików w usłudze OneDrive. Ponadto, firma Microsoft oferuje teraz wersje subskrypcyjne pakietu Office dla domu i szkoły, zaprojektowane z myślą o obecnym sposobie nauki. Zastanów się, na ilu komputerach lub urządzeniach przenośnych chcesz korzystać z aplikacji i jakich aplikacji potrzebujesz. Wtedy będzie jasne w kwestii Microsoft Office jaki wybrać.

Autor: Marcin Nawrath

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


×

Dlaczego Teamnet Software?
Bardzo dobry
100.0%
z 13081 opinii wystawionych w ciągu 24 miesięcy