sluchawka-logo-001

Zadzwoń do nas:

81 866 66 66
mail-logo-001

Wyślij wiadomość email:

[email protected]
zegarek-logo-001

Jesteśmy dostępni: Pn.-Pt.: 9.00 - 17.00

RANKING NAJLEPSZYCH ANTYWIRUSÓW

Ranking najlepszych antywirusów

W dzisiejszych czasach posiadanie komputera czy innego urządzenia elektronicznego związane jest również z obowiązkiem wyposażenia go w dobrej jakości program antywirusowy. Dotyczy to w szczególności komputerów – są one narażone na różnorodne ataki hakerskie bądź działanie złośliwego oprogramowania.

Jak obronić komputer przed zagrożeniami, które na niego czyhają? Oczywiście poprzez zakup dobrego programu antywirusowego. Najlepiej, gdy będzie to wersja płatna, ponieważ wersje darmowe nie oferują kompleksowej ochrony. Ponadto są one łatwe w użyciu. W poniższym artykule tłumaczymy, czym należy się kierować przy wyborze oprogramowania antywirusowego. Dzięki wszystkim tym wskazówkom zakup antywirusa nie sprawi żadnego problemu.

Najlepszy płatny antywirus – ranking

Wybór dobrego antywirusa nie jest wbrew pozorom prostą sprawą. Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy ranking antywirusów, dzięki którym komputer będzie wolny od wszelkich zagrożeń. Prezentowane antywirusy ceni sobie bardzo wielu naszych klientów, którzy przetestowali je na swoich komputerach. TOP3 antywirusów wg Teamnet Software prezentuje się następująco:

  • Symantec Norton Security Deluxe – jego najważniejszą cechą jest wysoka skuteczność oraz łatwość użytkowania. Posiada on nie tylko podstawowe funkcjonalności, ale również wiele opcji dodatkowych takich jak zlokalizowanie zgubionego tabletu bądź smartfona. Jego cena w naszym sklepie w przypadku licencji na rok na 3 stanowiska wynosi zaledwie 97,77 złotych;
  • Bitdefender Total Security 2018 – wyniki wielu profesjonalnych testów potwierdziły, że jest to jeden z najlepszych programów antywirusowych. Swoim użytkownikom oferuje zarówno skuteczną ochronę, ale również bardzo częste aktualizacje bazy wirusów, swobodną konfigurację. Na uwagę zasługuje również fakt, że można go instalować na wielu systemach, takich jak Windows, Mac Os i Android. Jego cechą charakterystyczną jest to, że nie obciąża on sprzętu, na którym go zainstalowano. W Teamnet Software można go zakupić w bardzo atrakcyjnej cenie, a mianowicie 127,92 złotych na 5 stanowisk na okres jednego roku;
  • Kaspersky Internet Security 2019 – Kaspersky to dobrze znany antywirus, który może pochwalić się szeroką bazą wirusów oraz sprawnym funkcjonowaniem. Ponadto można go zainstalować na urządzeniach opartych na różnych systemach operacyjnych – Windows, iOS, Android i Mac OS. Cena na jedno stanowisko na okres jednego roku w Teamnetsoftware to 97,24 złotych.

Ranking mobilnych antywirusów na Androida

Profesjonalna ochrona urządzeń mobilnych w XXI wieku powinna być ważna dla każdego posiadacza smartfonu. Darmowy antywirus z pewnością nie zagwarantuje stuprocentowej ochrony danych użytkownika. W naszym sklepie Teamnet Software mogą Państwo zaopatrzyć się w wiele wysoce skutecznych antywirusów na urządzenia mobilne. Na szczególną uwagę zasługują przede wszystkim następujące programy:

  • Eset Mobile Security – Eset Mobile Security zapewnia urządzeniu pełną ochronę antywirusową, firewall, SMS/MMS antyspam, ochronę Anti-Theft, a także możliwość audytu urządzenia;
  • Kaspersky Android – Kaspersky Android skutecznie blokuje wszelkie niebezpieczne aplikacje, strony WWW oraz różnorodne odnośniki. Zakup takiego antywirusa na Androida w Teamnet-Software daje pewność, że wszelkie poufne informacje będą chronione – nawet na zgubionych bądź skradzionych urządzeniach.

Wybierz skuteczny antywirus według swoich upodobań

Zapraszamy do zaopatrzenia się w program antywirusowy w naszym sklepie Teamnet Software. Dajemy Państwu szeroki asortyment tego typu programów. Dzięki nim każde urządzenie będzie wyposażone w kompleksowy system ochrony, zatem jakiekolwiek ataki cyberprzestępców zostaną poskromione w zarodku. Wszystkie polecane przez nas antywirusy zostały przebadane przez specjalistów najwyższej klasy, a ich skuteczność potwierdzono. Zyskują Państwo pewność, że komputerom i smartfonom nie będą groziły żadne niebezpieczeństwa w postaci szkodliwych plików bądź pojawiających się uciążliwych reklam.

Autor: Marcin Nawrath

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


×

Dlaczego Teamnet Software?
Bardzo dobry
100.0%
z 13081 opinii wystawionych w ciągu 24 miesięcy